24 Mayıs 2018, Perşembe


> Bursaspor > Ali Ay: Hiç kimseyi bedavaya salmam

Ali Ay: Hiç kimseyi bedavaya salmam

Başkan Ali Ay, kadroda düşünülmeyen isimlerin menajerlerine sert çıktı.


29 Mayıs 2016 13:35

Ali Ay: Hiç kimseyi bedavaya salmam

Dzsudzsak, Sutter, Dany, Jorquera, Bakaye Traore ve Bekir Yılmaz'ın işini Bursaspor'u zarara uğratmadan halletmeye çalışan Ali Ay, Tomas Necid, Ricardo Faty ve Mert Günok'tan da takım bulmalarını istedi.

Transferin en hareketli takımlarından biri olan Bursaspor'da yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen isimlerle ilgili çalışmalar devam ediyor. Yüksek maliyetli ve verim alınamayan futbolcularla yollarını ayırmaya kararlı olan yeşil beyazlılar, menajerlerle temaslarını sıklaştırdı. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'dan “Harun, Deniz, Batalla hariç kimin talibi varsa satabilirsiniz” onayı alan Başkan Ali Ay, Dzsudzsak, Sutter, Dany, Jorquera, Bakaye Traore ve Bekir Yılmaz'ın menajerleriyle görüştü.

TAKIM BULURSANIZ GİDİN

Bu isimlerden takım bulmalarını isteyen Başkan Ali Ay, menajerlere hiç kimseyi bedavaya göndermeyeceğini ifade ettiği öğrenildi. Birkaç menajerden, “Alacaklarımıza karşılık bonservisi verin” şeklinde ifadeler duyan Başkan Ay'ın bunu kesinlikle kabul etmediği ve gönderilecek isimlerin hepsinden bir bedel beklediği belirtildi. Ayrıca Tomas Necid, Ricardo Faty ve Mert Günok'un menajerlerine de haber yollayan Bursaspor yönetiminin bu isimlere de takım bulmaları durumunda ayrılabileceklerinin mesajını verdiği ifade edildi.

Kaynak: Olay

Etiket: Bursaspor, Ali AyHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor