25 Nisan 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Alexis'in Beşiktaş'ı yakmasının en büyük nedeni!

Alexis'in Beşiktaş'ı yakmasının en büyük nedeni!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş şampiyonluk yolunda artık son düzlüğe girilirken SOS veren defansa çareler arıyor.


26 Nisan 2016 02:20

Alexis'in Beşiktaş'ı yakmasının en büyük nedeni!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş şampiyonluk yolunda artık son düzlüğe girilirken SOS veren defansa çareler arıyor. Tecrübeli teknik adam ilk iş olarak penaltı yapmamak veya kart görmemek için sürekli olarak rakibiyle temastan kaçınan Alexis'in dikkatini çekti. Türkiye'nin İspanya Ligi gibi olmadığını, burada futbolun sert oynandığını ve oyunun içinde kalacak şekilde sert oynaması konusunda oyuncusunu uyardı. Alexis, Beşiktaş formasıyla çıktığı ilk maçta Marcelo'nun kırmızı kartına çok şaşırmış ve takım arkadaşları kendisine, "burada aleyhimize çok kolay kart çıkarıp, penaltı verirler" dediği için özellikle sert hamlelerden kaçındığı gelen bilgiler arasında.

Alexis'i hataya sürükleyen neden!

Akhisar maçında yenilen 3'üncü golde Tolga Zengin'le beraber büyük bir hataya imza atan Alexis'in yabancı dil kurbanı olduğu ortaya çıktı... geldiği günden bu yana "merhaba" dışında herhangi bir kelime öğrenemeyen Alexis'in o pozisyonda kendisine "bırakma" diyen Tolga Zengin'i anlamadığı için golün yenmesine katkı yaptığı ortaya çıktı. Alexis'e geldiği günden bu yana kaleci antrenörü Sambade'nin bazı "kritik" kelimeleri öğretmeye çalıştığı söz gelirim, "bırak, sende, adam al, bende" gibi temel kelimeleri öğrenen Alexis'in "sende ve bende" kelimelerini halen karıştırdığı, Tolga'nın söylediği "bırakma" kelimesini ise öğrenmediği için "bırak"tan yola çıkarak topa hamle yapmadığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: alexis, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor