20 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Al Ahli'den Sow açıklaması

Al Ahli'den Sow açıklaması

Moussa Sow'un kulübü Al Ahli adına konuşan CEO Saeed Obaid, Fenerbahçe ile anlaştıklarına dair çıkan haberleri yalanladı ve Moussa Sow'dan ayrılmak istediğine dair bir talep almadıklarını söyledi.


29 Ağustos 2016 12:40

Al Ahli'den Sow açıklaması

Al Ahli CEO'su ve Yardımcı Başkanı Saeed Obaid, Moussa Sow'un Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönünde çıkan haberlerle alakalı olarak açıklama yaptı.

Ülke basınına konuşan Saeed Obaid, kendisine yöneltilen "Moussa Sow takımdan ayrılmak istiyor mu? Türk medyası, Fenerbahçe ile anlaştığınızı yazıyor, doğru mu?" şeklindeki soruya, "Moussa Sow, kariyerine Al-Ahli'de devam edecek. Moussa'dan takımdan ayrılmak istediğine dair herhangi bir talep bize gelmedi. Türk medyasında çıkan haberler ne diyor bilemiyorum ama Fenerbahçe ile Moussa Sow konusunda bir anlaşmamız yok." cevabını verdi.

Moussa Sow'un Al-Ahli'de çok mutlu olduğunu söyleyen Saeed Obaid, "Al Ahli'nin şu an 4 yabancı oyuncusu var. Eğer oyunculardan biri ayrılacaksa buna teknik direktörümüz Cosmin Olaroiu karar verecek." diyerek sözlerini noktaladı.

AL AHLI: "HİÇBİR GERÇEK YANI YOK"

Ayrıca, Suudi Arabistan'da yayın yapan Arabic Sport 360'ın muhabiri Hatem Zaza'ya konuşan Al Ahli yetkilisi, "Gazetelerin Moussa Sow ile ilgili yazdıklarının hiçbir gerçek yanı yok. Al Hilal olarak Moussa Sow'un kalmasını istiyoruz. Moussa Sow'un performansından çok memnunuz." açıklamasını yaptı.

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, NTV yayınında Moussa Sow ile ilgili olarak, "Advocaat, sağ kanat için bir oyuncu istiyor. Bir de ofansif orta saha alabilirseniz iyi olur dedi. Sow mutlu değil. Buraya gelmek istiyor ama maaşı yüksek. Kulübü müsaade ederse transfer edebiliriz." ifadelerini kullanmıştı.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor