20 Nisan 2018, Cuma


> Beşiktaş > Ahmet Nur Çebi'nin Caner Erkin taktiği tuttu!

Ahmet Nur Çebi'nin Caner Erkin taktiği tuttu!

Fenerbahçe ile amansız bir şampiyonluk yarışına giren Beşiktaş'ta yönetimin yaptığı hamleler sarı-lacivertli oyuncuların kafasını karıştırmaya yetti.


15 Nisan 2016 01:24

Ahmet Nur Çebi'nin Caner Erkin taktiği tuttu!

Başkan Aziz Yıldırım'ın, ''sezon bitmeden kimseyle sözleşme imzalamak yok'' sözleri Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'yi harekete geçirdi. Çebi, Mehmet Topal, Caner Erkin ve Gökhan Gönül'ün menajerleriyle temas kurarak, ''Fenerbahçe sözleşme imzalamazsa kapımız onlara açık'' mesajı veriyordu.

Kendilerine ayrıcalık tanınmasını bekleyen üç oyuncunun kafası da Çebi'nin bu sözleri ile karıştı. Yıldırım'ın, kimsenin meajeriyle konuşmayacağını da söylemesi de oyuncuları rahatsız etti. Üç yıldız da Fenerbahçe'den ayrılmak istemese de sürekli olarak dillendirilen, ''şampiyonluk gelmezse, kimseyle sözleşme yenilenmeyecek'' haberleri ile rahatsızlıkları arttı.

Fenerbahçe'de transferi üstlenen Ali Yıldırım, ''bunlar taktik'' dese de Çebi'nin sürekli olarak üç oyuncunun menajerini araması ve "nasıl böyle oyuncularla sözleşme yenilenmez, hayretler içerisindeyim" sözleri oyuncuların kafalarını daha da karıştırdı. Son olarak Pereira'nın kendisinin ilk 11'e almaması yüzünden rest çeken Caner içinde Beşiktaş kulislerinde Çebi'nin taktiği tuttu iddiaları yükseldi.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Fenerbahçe, Ahmet Nur Çebi, Caner ErkinHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor