25 Mayıs 2018, Cuma


> Beşiktaş > Ahmet Nur Çebi: Hedefimiz Beşiktaş'ı kurumsallaştırmak

Ahmet Nur Çebi: Hedefimiz Beşiktaş'ı kurumsallaştırmak

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, bu dönemdeki hedeflerinden bir tanesinin siyah-beyazlı kulübü kurumsallaştırmak olduğunu söyledi.


15 Mayıs 2016 15:48

Ahmet Nur Çebi: Hedefimiz Beşiktaş'ı kurumsallaştırmak

Beşiktaş'ın Olağan Seçimli Kongresi'nde oy verme işlemi Akatlar Arena'da devam ediyor. Siyah-beyazlıların ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi de oyunu kullandı. Çebi oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Bu seçimin daha ilginç olduğunu belirten Çebi, "Hayırlısı olsun. Beşiktaş bundan sonraki günleri daha önceki günlerden kolay olmayacak. Daha mücadeleci olan günlere giriyoruz. Çünkü artık stat var. Taraftarımız ve camia bizden daha büyük başarılar bekleyecek, şampiyonluklar isteyecekler. Daha titiz ve dikkatli çalışmamız lazım. Bunlar bizim hedeflerimiz olarak yeni yönetimin önünde duruyor. Bunun için talip olduk. Sayın başkanla 3 yıl daha bunları yapmak adına devam edeceğiz. Hedeflerimizden bir tanesi; Beşiktaş'ta kurumsallaşmayı sağlamak zorundayız. Bu da benim amaçlarımın başında geliyor" şeklinde konuştu.

"İNŞALLAH BU AKŞAM ÖZLEDİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞU ALIRIZ"

Seçimin, bu akşam oynanacak maçtan sonra olası şampiyonlukla aynı güne gelmesinin hatırlatılmasının üzerine Ahmet Nur Çebi, şöyle cevap verdi.

"Maçtan 1 puan aldığınız takdirde şampiyonsunuz. O 1 puanı alacaksanız ondan sonrada kupayı hak edeceksiniz ve kutlayacaksınız. İnşallah Allah bu akşamki maçtan 1 puandan fazlasını nasip eder ve özlediğimiz şampiyonluğa da kavuşuruz."

Etiket: Beşiktaş, Ahmet Nur ÇebiHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor