22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Ahmet Nur Çebi: Güçlü takımlar ama Beşiktaş hepsinden güçlü

Ahmet Nur Çebi: Güçlü takımlar ama Beşiktaş hepsinden güçlü

Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak, Şampiyonlar Ligi kurasını değerlendirdi.


25 Ağustos 2016 21:00

Ahmet Nur Çebi: Güçlü takımlar ama Beşiktaş hepsinden güçlü

Beşiktaş yöneticileri Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak, Şampiyonlar Ligi kurasını değerlendirdi. Albayrak, Samir Nasri ve Vincent Aboubakar transferlerine de değindi.

Çebi, kura değerlendirmesinde "Hayırlı olsun. İyi bir yerde oynayacağız. Hepsi kıymetli takımlar, güçlü takımlar. Beşiktaş hepsinden güçlü. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız. İnşallah turu geçeriz ve daha yukarılara çıkarız. İçim daha rahat. Grubuna gitmediğimiz takımlarla da inşallah tur atladığımızda karşılaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Metin Albayrak ise "Hayırlı uğurlu olsun. Bana göre nispeten iyi ve şanslı bir kura. Tabii maçlar oynanmadan belli olmuyor. Herkes gruptan çıkmak için mücadele edecek. Gruptan çıkmak istiyoruz, takımımıza güveniyoruz. Son anda iki grup arasında kaldık. Cennet ve cehennem arasında kalmak gibiydi. Şanslıydık. Önemli olan kendi evlerimizdeki maçları kaybetmemek, onları kazanmak. Şans da gerekiyor." dedi.

NASRI VE ABOUBAKAR KONUSU

Samir Nasri ve Aboubakar'la ilgili Transfer için çalışmalarımız devam ediyor. Transferin son günlerine geldik. İnşallah bir iki gün içerisinde imzaları attırıp, transferi kapatacağız. Önümüze bakacağız. Nasri ve Aboubakar için spekülasyonda bulunamam. Çıtayı yükselttik, tabii bütçe durumları da var. Görüşmeleri başkanımız yürütüyor. İnşallah tamamlayacağız.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor