21 Haziran 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Ahmet Nur Çebi: Gomez'in peşinden koşmayacağız!

Ahmet Nur Çebi: Gomez'in peşinden koşmayacağız!

Mario Gomez’in Beşiktaş’taki geleceği hakkında son açıklama kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’den geldi. Atilla Gökçe’nin sorularını yanıtlayan Ahmet Nur Çebi, Mario Gomez’in 30 Mayıs’a kadar süresi olduğunu ve yıldız futbolcunun peşinden koşmayacaklarını söyledi.


10 Mayıs 2016 18:28

Ahmet Nur Çebi: Gomez'in peşinden koşmayacağız!

Beşiktaş’ta şampiyonluk yarışında sona gelinirken golcü futbolcu Mario Gomez’in de geleceği merak konusu olmuş durumda. Konuyla ilgili son açıklama spor Yorumcusu Atilla Gökçe’den geldi. Lig Radyo’da “Atilla Gökçe ile Spor Hayattır” programında açıklamalarda bulunan duayen isim, Gomez’in transferi hakkında Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ile aralarında geçen konuşmayı anlattı.

Çebi’ye “Gomez gidecek mi? Şu adamla konuşun da ikna edin” diye soran Gökçe, “Gomez 30 Mayıs’a kadar kararını verecek ve bize bildirecek. O zaman oturup konuşacağız. Biz niye uğraşalım onu tutmak için. Hem para ver hem peşinden koş. Parayı biz veriyoruz. Bizim koşullarımız belli. Kulübümüzün büyüklüğü ortada. Ben futbolcunun peşinde koşmam” yanıtını aldığını söyledi.

Ahmet Nur Cebi’nin “Alternatif buluruz. Demba ba gitti Maro gomez geldi. Gomez gider daha iyisi gelir” ifadelerini de kullandığını belirten Atilla Gökçe, Beşiktaş’ın ayrıca İngiltere’den 2 isimle ilgilendiğini ve bu futbolculardan biri ile ön anlaşma yapıldığını sözlerine ekledi.

Kaynak: Lig Radyo

Etiket: ahmet nur çebi, beşiktaş, gomez gidecek mi Gomezin yerine kim gelecek Gomez kalacak mı gomezin bonservisi beşiktaş gomezden ne kadar kazanacakHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor