16 Ekim 2018, Salı


> Beşiktaş > Ahmet Nur Çebi: Belki Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacağız

Ahmet Nur Çebi: Belki Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacağız

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'den final iddiası! Porto'yla 1-1 berabere kalarak bir üst tura adını yazdıran Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi, yarı final ve belki de final oynayabileceklerini iddia etti.


21 Kasım 2017 23:00

Ahmet Nur Çebi: Belki Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacağız

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi'nde tarihlerinde ilk kez bir üst tura çıkmalarını değerlendirdi. Çebi, başarıda büyük bir kısmın taraftara ait olduğunu söylerken şu sözleri kullandı; ''Hayırlı olsun, inşallah devam edeceğiz. Bir üst turda daha zor maçlar olacak. Daha zor takımlar olacak. Umarım gruplardaki başarımızı orada da gösteririz.

'BELKİ YARI FİNAL, BELKİ FİNAL'

Avrupa'da turu geçiyoruz. Belki yarı final, belki final oynayacağız. Bunda emeği geçen herkese teşekkür etmek gerekiyor. Buraya gelmek hiç kolay olmuyor. Bir ust tur için gönlümde bir takım yok. Çok heyecanlıyım şu anda, hiçbir şey düşünmedim.

'%51 TARAFTAR, 48 TEKNİK HEYET'

Başarımızın %51 oranındaki pay taraftarımızdır. %49'u da teknik heyet ve futbolcularındır. Biz de onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

'ABOUBAKAR BİZİ ÖZLEMİŞ'

Buradan ayrılan bizi çok özlüyor. Aboubakar'ın da üçlü çektirmesi bunu gösteriyor. Bizim taraftar, rakibi alkışlar. Bizim seyircimizin kalitesi ortada. Onlarla gurur duyuyorum. Hakemi de tebrik ediyorum. Kesintisiz bir maç yönetti.

Etiket: ahmet nur çebiHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor