18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Ahmet Çakar'dan olay sözler

Ahmet Çakar'dan olay sözler

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat hakkında olay yaratacak yorumlarda bulundu.


10 Eylül 2016 12:12

Ahmet Çakar'dan olay sözler

Sabah gazetesi köşe yazarı Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin gündemi ve Dick Advocaat ile ilgili yorum yaptı.

İşte Ahmet Çakar'a sorulan 2 soru ve cevabı...

- Dick Advocaat, "Hakemler faul kararlarıyla maçı çok kesiyor" eleştirisinde bulundu. Sizce bu eleştiri günü kurtarmak için miydi, yoksa doğruluk payı var mı?

"Ben Dick Advocat'a inanmıyorum. Fenerbahçe'ye de sadece iyi bir para aldığı için geldiğine inanıyorum. Tamamen tribünlere oynuyor. Popülist konuşmalar yapıyor. Hakemlere sallarsa olası başarısızlıkların faturası şimdiden belli olacak. Ayrıca Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere tam biat etmiş durumda. "Aziz Başkan'la sistemi konuşacağız" diyebilecek kadar teslim olmuş durumda. Görünen o ki Türkiye'de en fazla 1 yıl boyunca çalışıp, birkaç milyon Euro alıp evine dönecek. Zaten emekli olmuştu, bu birkaç milyon Euro da ona kıyak emekliliği getirmiş olacak."

ÇÖZÜM ESKİLERDE Mİ?

- Fenerbahçe transferin son günü Lens ve Sow'u aldı ama orta sahaya istenilen takviye yapılamadı. Sizce bu Fenerbahçe'nin hedeflerini etkileyecek mi, yoksa kadro içinden çözüm bulunabilir mi?


"Sow, golcü olarak alındı. Yanlış transfer değil… Lens da çabuk bir kanat oyuncusu… Volkan Şen türünde bir oyuncu ama sezon başladıktan sonra yapılan transferlerin ne kadar faydası olur, tartışılır. Üstelik Fenerbahçe yönetimi, yaptıkları yanlışların ispatını belgeler gibi. Fenerbahçe'nin kadrosuna bakın. Gönderdikleri oyuncuların çoğunu geri aldılar. Sow, Emenike, Salih Uçan, Stoch gibi zamanında gözden çıkartılmış oyuncular şimdi kurtarıcı olarak takıma döndü. Üstelik duyduğumuz kadarıyla transferin bitimine saatler kala Emre Belözoğlu'nu da geri almak istemişler ama başaramamışlar. Şu anda henüz sezon başındayız… Taraftarın az da olsa bir umudu var ama kırgınlar, küskünler. İlerleyen haftalarda işler kötü giderse tartışılacak o kadar çok şey var ki… Vitor Pereira'nın gönderilme zamanlamasından tutun da Dick Advocaat'ın niye getirildiğine, zamanında gönderilen futbolcuların niye geri alındığından tutun da Gökhan ve Caner'in Fenerbahçe'den niye uzaklaştırıldıklarına kadar…"

Etiket: Fenerbahçe, Ahmet ÇakarHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor