19 Ocak 2019, Cumartesi


> Trabzonspor > Ahmet Ağaoğlu'ndan ''biz bunları dinlemiştik'' itirafı

Ahmet Ağaoğlu'ndan ''biz bunları dinlemiştik'' itirafı

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.


23 Nisan 2018 09:22

Ahmet Ağaoğlu'ndan ''biz bunları dinlemiştik'' itirafı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 61Saat’e konuştu. Ekonomik çalışmalarla ilgili bilgiler veren Ağaoğlu, “Bankalarla görüştük. Vay bu nedir dediğimiz bir an olmadı. Bizi nelerin beklediğini bildiğimiz için olmadı. Enkaz edebiyatı yok. Göreve talip olduk. Onun gereğini yerine getireceğiz. Bankalar yaklaşmayacak onu tutup sen çekeceksin. 3 bankayla görüştük. Bir iki haftaya daha ihtiyacımız var. Bankalarla anlaşılabilir projeler sunmak zorundayız. Parasal yardım düşünülebilir. Oraya bir lira yardım eden taraftar bile kendini takımında sorumlu hisseder. Oradaki pay sahibinin olduğunu hissetmesi önemlidir. Asıl önemli olan kasaya para girdikten sonra paranın nasıl harcandığı’’ ifadelerini kullandı.

Futbolcularla yapılan toplantıda yaşananları anlatan Ağaoğlu,  “Mavi göz, kahverengi göz, yeşil göz hepsi bana bakıyordu. 30 senedir sporcularla göz gözeyim. Gözlerine baktığımda, onların bende ne gördükleri önemli. Yarıya kadar olan bir bölümü ‘biz bunları dinlemiştik’ demişlerdir. Geriye kalan yarısı kendilerinden bir parça buldular. Trabzonspor’a fayda sağlamak adına neler yapabileceklerini düşündüklerini gördüm’’ dedi.

AĞAOĞLU’NDAN, “BİZE HER YER TRABZON” SÖZLERİ

Trabzonspor’da görevi devralan Başkan Ahmet Ağaoğlu, dün görüştüğü camianın önemli isimlerden, “İstanbul'dan Trabzon'u nasıl yöneteceksiniz?” sorusuna; “Biz birlik ve beraberlik içinde olduğumuz zaman hiç kimse karşımızda duramaz. İnşallah çok yakın zamanda birliğimizi ve beraberliğimizi ortaya çıkarırız. Bana bir İstanbul’dan Trabzon’u nasıl yöneteceksin dediler ‘Bize her yer Trabzon’ dedik’' cevabını verdi.

SAĞIROĞLU: BİRLİKTE YÖNETME TOPLANTILARI YAPACAĞIZ

Trabzonspor yönetici Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor’un camiasını bir araya getirmek için bu toplantılar yapmak zorunda olduklarını itiraf etti. Bilgi paylaşımı yapacaklarını duyurdu. Yaşanan sıkıntıları kamuoyunun bilmesi gerektiğini söyleyen Sağıroğlu, “evvelde görev yapmışların desteklerini bilgi birikimlerine ihtiyaç. Duyduğumuzda birlikte yönetme adına bu tarz toplantılar yapmamız gerekiyor. Bunu İstanbul’da da yapacağız. Bu bir hareketti. Ankara’ya da gideceğiz.  Bu bir başlangıç olacak’’ ifadelerini kullandı.

TRABZONSPOR ANADOLU’YA DA YAYILACAK

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, “yönetim anlayışımız insanları katmak, birlikte olmak. Trabzonspor’un mutluluğunu mutsuzluğunu birlikte sırtlamak. Bunları yapmak Trabzonspor’u yönetenlerin değil tüm Trabzonspor sevenler için böyle bir başlangıç olmalı. Bu iki etaplı toplantı. Burada Trabzon’da yaşayan yöneticiler, kurul başkanları, kurucular bir araya geldik. Birde bunu İstanbul ayağı var. Diğer Anadolu kentleri ve illerde yaşayanları toplayıp orada da bir kahvaltı yapıp aynı heyecanı yaşayarak görevi sürdürmek istiyoruz’’ ifadelerini kullandı.

KAFKAS: BORCU BİTİRECEĞİZ SÖZÜ VERMİYORUZ

Trabzonspor yöneticilerden Zeyyat Kafkas, “sayın belediye başkanımızın farklı projeleri var. Bu konularda bize destek olmasını bekliyoruz. Trabzonspor’un kredisi yok. Güven bilirliği kalmamış. Bu anlamda projeler ortaya koydu arkadaşlarımız. Biz Trabzonspor’u kurtaracağız, borcu bitireceğiz, hedefinde değiliz ama raydan çıkan bir vagonu tekrar rayına sokmak için buradayız’’ sözünü verdi.

SÜMER’DEN ALT YAPI HOCALARINA: SİZİ YEMEYE GELDİM

Trabzonspor’un yeni CEO’su Özkan Sümer’unun yaptığı bir espri günün konusu oldu. Sümer tesislerde yemekhaneye gider. Burada alt yapıdan teknik adamlar yemek yemektedir. Sümer, hocalara, “yemek yemeye geldiniz öyle mi” der. Hocalar da “evet” deyince Sümer’in verdiği; “ben de sizi yemeye geldim” sözlerini kullandı.

ÖZKAN SÜMER’İN İLK FAHRİ DANIŞMANI CEVAT KOL

Özkan Sümer’in fahri olarak Trabzonspor’da göreve başlamasından sonra bir fahri danışman daha göreve geldi. Cevat Kol. 8 ay fahri olarak yardımcı olacak. Kol, tesislerde medya koordinatörü olarak Hayrettin Hacısalihoğlu’na fahri yardımcısı oldu. Kol, Aralık ayındaki genel kuruldan sonra, bin 967 lira maaşla, Trabzonspor’da profesyonel medya danışmanlığı da yapacak.

Kaynak: 61Saat

Etiket: ahmet ağaoğluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın