23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Futbol > Ahamada'ya Fenerbahçe talip oldu

Ahamada'ya Fenerbahçe talip oldu

Kayserispor'un Fransiz file bekçisi Ali Ahamada, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele vermek isteyen Fenerbahçe'nin transfer listesinde yeralıyor.


29 Haziran 2016 16:57

Ahamada'ya Fenerbahçe talip oldu

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maçı oynayacak olan Fenerbahçe, Kayserispor'un file bekçisi Ali Ahamada'yı transfer listesine aldı. Kayseritempo.org'un haberine göre; Kaleci Volkan'ın Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maçlarında oynayamayacak olmasından dolayı eldiveni güvenilir bir isme vermek isteyen Fenerbahçe, alternatifler arasına Kayserispor'un kalecisi Ahamada'yı da aldı.

Pereira istiyor Öncelikle kaleciyi yurt dışında bulmak isteyen Fenerbahçe'de Portekizli Teknik Direktör Pereira, Kayserispor'un başarılı kalecisi Ali Ahamada'yı adeta gözüne kestirdi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 25 yaşındaki Fransız kaleci için Kayserispor Başkanı Recep Mamur'un nabzını yokladığı söyleniyor. Fenerbahçe'nin bu oyuncu için 3 Milyon Euro + 2 futbolcu vermeyi taahhüt ettiği iddialar arasında. 

Kayserispor sıcak bakmıyor Bu sezon güçlü bir kadro ile ligde daha rahat bir konumda olmak isteyen Kayserispor'da bu teklif dillendirilmiyor. Mamur'un gözden çıkarmayı düşünmediği kalci Ahamada'nın sarı kırmızılı kulüp ile 31 Mayıs 2018 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor.
 

Kaynak: Kayseritempo

Etiket: Kayserispor, Fenerbahçe, AhamandaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor