25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Advocaat'tan Volkan Demirel'e teklif

Advocaat'tan Volkan Demirel'e teklif

F.Bahçe'de teknik direktör Dick Advocaat yanına Türk antrenör almadı ama kaptan Volkan Demirel kendisinin yardımcısı gibi çalışıyor.


04 Eylül 2016 01:17

Advocaat'tan Volkan Demirel'e teklif

Tecrübeli eldiven idmanlardan arta kalan zamanda Advocaat ile oturuyor, ona futbolcuların durumunndan, taraftarın tribüne gelmeme nedenine, Başkan Aziz Yıldırım'ın nelere kızdığından, geçen sezon yaşadıklarına kadar herşeyi anlatıyor.

Advocaat, Volkan ile yaptığı her toplantıda bol bol not tutuyor. Neleri nasıl yapmaları konusunda Volkan'ın fikirlerini de dinliyor. Volkan'ın tarzından ve futbol bilgisinden oldukça etkilenen Advocaat'ın tecrübeli kaleciye bir de teklifi oldu: 2-3 sene daha rahat oynarsın. Fiziğin ve mentaliten buna yatkın. Sonrasında ise senden çok iyi bir teknik direktör olur. Bunu kesinlikle değerlendir. 

VOLKAN'DAN BAŞKAN YILDIRIM'A: DICK GEÇEN SEZON OLSAYDI

F.Bahçe yönetimi yatıyor kalkıyor geçen sezonun nasıl kaybedildiğine yanıyor... Dick Advocaat'ın gelmesiyle futbolcuların daha mutlu olması, daha fazla çalışması ve kendilerini teknik ve taktik anlamda rahat hissetmeleri dikkatlerdem kaçmıyor.

Başkan Aziz Yıldırım geçen sezon Vitor Pereira'nın geldiği ilk dönemin aksine bu kez Samandıra'dan daha fazla bilgi alıyor. Volkan Demirel ve Mehmet Topal aracılığıyla takımın son durumu hakkında fikir sahibi oluyor.

Volkan Demirel'in söylediği, "geçen sezonu boşa kaybetmişiz. Dick geçen sezon olsaydı, onun bu mantalitesiyle 4'üncü yıldızı da takardık. Braga'yı da çok rahat elerdik" sözleri ise Yıldırım'ı hayıflandırıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Dick Advocaat, fenerbahçe, volkan demirelEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor