18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Advocaat'ın yardımcısı Mario Been'e göre Pereira'nın yanlışları

Advocaat'ın yardımcısı Mario Been'e göre Pereira'nın yanlışları

F.Bahçe teknik dirketörü Dick Advocaat takımını daha yakından tanımak için geçen sezonun maç kasetlerini sürekli olarak izliyor. Y


04 Eylül 2016 01:21

Advocaat'ın yardımcısı Mario Been'e göre Pereira'nın yanlışları

F.Bahçe teknik dirketörü Dick Advocaat takımını daha yakından tanımak için geçen sezonun maç kasetlerini sürekli olarak izliyor. Yapılan hataların tekrarlanmaması için önlemler almaya çalışıyor. Yapılamayanlar üzerinde durarak çareler arıyor.

Advocaat'ın maç kasetlerini izlerken yanında olan kişi ise "beyni" olarak tanınan Mario Been. Been geçen sezonki kadronun nasıl şampiyon olamadığı konusunda Advocaat'a sunduğu raporda; "Nani gibi bir yıldız kanada hapsedilmiş. Diego'nun 10 numara özelliklerini kullanma fırsaı elinden alınmış. Hücumcul özellikleri çok fazla olduğu belli olan Caner ve Gönül'ün ileri çıkarılması engellenmiş. Markovic'in hızından hiç yararlanılmamış" yazdı.

ADVOCAAT'IN SIKINTISI MİLLİ TAKIMLAR

Bu arada F.Bahçe teknik direktörü Dick Advocaat milli takımlara giden oyuncuları yüzünden büyük sıkıntı yaşıyor. Milli takım arasını takımın taktik idmanları üzerinden kurgulamayı planlayan Hollandalı teknik adam Skrtel ve Kjaer'in yokluğunda özellikle defansta yan ve yüksek top çalışması yaptıramıyor.

Oyuncularına adama adam savunma ve yer alma konularında anlatmak istediklerini tam anlamıyla gösteremiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Advocaat, Fenerbahçe, Mario BeenEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor