25 Mayıs 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Advocaat Fenerbahçe'yi baştan yaratacak!

Advocaat Fenerbahçe'yi baştan yaratacak!

Pereira ve yardımcılarının aksine Dick Advocaat göreve gelir gelmez takıma hemen performans testleri yaptırdı ve futbolcuların durumunu görmek istedi.


04 Eylül 2016 16:58

Advocaat Fenerbahçe'yi baştan yaratacak!

Tecrübeli teknik adam takıma 2 gün izin verip kendisini de ülkesine giderken yanında geçen sezonun maç cd'lerini de götürdü. Hollandalı Hoca, futbolcuların bireysel test sonuçlarını inceledi ve geriden kalan sezondaki maç cd'lerini izledi.

Bilimsel verilere önem veren ve futbolcu grubunun maç performanslarını da kendi gözleriyle görmek isteyen Advocaat yarından itibaren ise takımı ayağa kaldırmak için yoğun çaba harcayacak. Ligin ilk 2 haftasında galibiyet alamayan Fenerbahçe'nin çehresini Bursaspor maçı ile birlikte değiştirmek isteyen Hollandalı hoca, en hazır oyuncusunu sahaya sürüp forma rekabeti de yaratmayı planlıyor.

Pereira döneminde futbolcuların iyi çalıştırılmadığını düşünen Dick Advocaat  bireysel değerlerin beklenenin altında olduğunu görerek ekibiyle buna göre çalışma programı hazırladı. Advocaat, Bursaspor maçı ile çıkış yakalamak isterken tüm oyuncuların kuvvetli ve hazır duruma gelmeleri için yaklaşık 1 ay süreye ihtiyaçları olduğunu da yönetime rapor etti.

Kaynak: DHAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor