18 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Adriano'nun transferine Alex desteği

Adriano'nun transferine Alex desteği

Hem Brezilyalı hem de Curitibalı olan Adriano'nun Türkiye ile ilgili çekincelerini ortadan kaldıran Alex De Souza oldu.


24 Temmuz 2016 14:23

Adriano'nun transferine Alex desteği

Beşiktaş'ın müstakbel sol beki Adriano, Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza gibi Curitiba doğumlu... Aynen Alex gibi futbol kariyerine de Coritiba takımında başlamış bir oyuncu. Türkiye'den transfer teklifi alan tüm Brezilyalıların olduğu gibi Adriano'nun da ilk danıştığı isim Fenerbahçe efsanesi Alex oldu.

Türkiye'de son günlerde yaşanan olaylar ile ilgili olarak oldukça tedirgin olan Adriano ilk etapta teklife olumsuz bakıyordu. Hatta Barcelona'da yapılan görüşmeye menajeri ile gelen Adriano, Ahmet Bulut ve Ali Naibi'ye de olumsuz konuşmuştu. Fakat Naibi'nin, Türkiye'ye gelmesini ve ortamı görmesini tavsiye etmesi ile Brezilyalı oyuncunun güveni geldi.

Adriano daha sonra Bulut ve Naibi'nin yanında Alex'i aradı. Hatta bir ara Alex, Naibi ve Bulut'a da selam gönderdi. Adriano, Alex ile görüşmesi bitince efsane ismin kendisine, "Türkiye'de hayatının en güzel günlerini yaşayacaksın. Beşiktaş'a gitme şansını değerlendirmelisin. Söylenenlere aldanma. Ben bir gün bile güvenlik endişesi yaşamadım. Sen de yaşamayacaksın" sözlerini kullandığını iletti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Adriano, AlexHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor