20 Nisan 2018, Cuma


> Beşiktaş > Adriano: Önce Alex'e sordum

Adriano: Önce Alex'e sordum

Beşiktaş'ın yeni sol beki Adriano, transfer sürecini anlattı.


04 Ağustos 2016 13:54

Adriano: Önce Alex'e sordum

Globo'ya konuşan Brezilyalı oyuncu, "Luis Enrique ile konuştum. Bir karar almam lazımdı. Beşiktaş'ın de 3 yıllık güzel bir teklifi vardı. Oldukça da önemli bir takım. Son şampiyondu. Şampiyonlar Liginde oynayacaktı. Oldukça düzenli ve yeni oyuncuları var. Kararımda etkili oldu" ifadelerini kullandı.

Adriano, Şenol Güneş ile yaptığı konuşmayı ise, "O beni sol bekte oynatmak için aldığını söyledi. Bazı maçlarda farklı mevkilerde de görev verebileceğini söyledi. Ben de ona sezon içinde istediği her pozisyonda beni kullanabileceğini söyledim. Sevilla ve Barça'da farklı pozisyonlarda oynadığımı anlattım" dedi.

Beşiktaş'ı seçmesinden Şampiyonlar Ligi kadar, kulübün yapısı, büyümeye açık olması, yeni stadının etkili olduğunu belirten Adriano, "muhteşem bir teknik direktöleri var" diyerek Güneş'e de övgüler dizdi.

Beşiktaş'a imza atmadan önce İstanbul'u görmek istediğini söyleyen Adriano, "evet yaşananlar beni korkutmuştu. Eşimle konuştum. İmza atmadan önce ülkeyi görmek ve tanımak istedik. Bugün hiçbir şey yok. Tüm dünya bir türbülanstan geçiyor. Terörizm tüm ülkelerin sorunu" diye açıklamalarda bulundu.

Adriano, Beşiktaş'a gelmeden önce konuştuğu, kendisi gibi Coritibalı olan Alex De Souza gibi, sözleşmesi bitince Coritiba'ya dönerek futbol hayatını bitirmek istediğini itiraf etti.

 

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Adriano, Beşiktaş, AlexHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor