22 Mayıs 2018, Salı


> Spor Magazin > Adnan'a taktı

Adnan'a taktı

Platonik aşkı Manchester United’lı futbolcu Adnan Januzaj yüzünden evlenmekten vazgeçen İngiliz genç kız, intihar etmeye kalkınca akıl hastanesine yatırıldı


19 Mayıs 2016 13:35

Adnan'a taktı

ODASINI POSTERLERİYLE DONATTI

MAI Alexander, yıldız futbolcuya duyduğu aşk yüzünden hayatını alt üst etti. Alexander, çok sevdiği nişanlısı Stefan Hall ile evlenmeye hazırlanıyordu. Ancak ünlü futbolcuya platonik aşk duymaya başlayınca düğünü iptal etti. Alexander, Januzaj takıntısını şu sözlerle anlatıyor: Onu ilk kez izlediğim maçta aşık oldum. Büyülenmiş gibiydim. Takıntım böyle başladı. Odamdaki duvarlara onun posterlerini astım. O sıralar nişanlımın yerine Adnan’ın resimleri vardı. Genç kız, Kosova asıllı Belçikalı futbolcuya ulaşmak için her yolu denedi.

2018 YILINDA EVLENECEKLER

İNGİLİZ basınına Adnan Januzaj’a takıntılı bir aşk duyduğunu anlatan Alexander, futbolcunun birlikte olduğu Melissa McKenzie’ye benzemek için 3 bin Euro, Januzajla ilgili satılan her şeyi alabilmek için ayrıca bir 3 bin Euro daha harcadı. Hatta onun için intihara bile kalkıştı. Çare olarak akıl hastanesine kaldırılan ve 9 ay boyunca burada kalan Mai Alexander, tedavi edilip taburcu oldu. Alexander, şimdi hep yanında kalmayı seçen nişanlısı Hall ile 2018’de evlenecek.

Etiket: Manchester United Adnan Januzaj MAI AlexanderHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor