22 Nisan 2018, Pazar


> Galatasaray > Adnan Öztürk: Florya 5 tane Riva edecek

Adnan Öztürk: Florya 5 tane Riva edecek

Eski Galatasaraylı yönetici Adnan Öztürk, Telegol programında bomba açıklamalarda bulundu.


11 Ekim 2016 01:52

Adnan Öztürk: Florya 5 tane Riva edecek

Eski Galatasaraylı yönetici Adnan Öztürk, Telegol programında bomba açıklamalarda bulundu.

İşte Adnan Öztürk'ün açıklamaları:

Galatasaray tarihinin en önemli genel kurulu. Galatasaray mallarını satmaya başlıyor. Başkan Özbek, Riva'yla ilgili protokol yaptığını söyledi. Daha sonra Florya'yı ekledi. Bunun ön protokol olduğunu söyledi. Ben yakından takip ediyorum. Çok gücüme gidiyor. Elimizdeki malları çıkartmak zorunda kalmak. Galatasaray bizim ailemiz. Galatasaray'ın 6 aylık zararı 80 milyon TL. Bu senede 160 milyon TL eder. Sevgili başkanın bir sözü vardı. Haziranda 1 lira da olsa kar edecek dedi. Ama 79 milyon zararda. Galatasaray transfer döneminde 20 milyon Euro'yu sokağa atmıştır. Galatasaray'da oynayamayacak hem kalite hem de sağlık açısından oyuncular alınmıştır. Sadece Riva'dan beklentisinin 330 milyon Dolar olduğunu söyledi. 330 milyon Dolar banka borçlarını kapatır. Konut sektörünün en kötü aylarını yaşıyoruz. Riva'yı ve Florya'yı aynı sepete koymanın mantığını anlayamıyorum. Sayın başkan belki ikisini paket yapmıştır. Bence Florya'nın değeri önümüzdeki 3-5 sene içinde Riva'nın 5 katı eder. Ben vicdanen rahatım. Galatasaray'ın malını mülkünü satan başkan olarak tarihe geçmek istemiyorsa Genel Kurul için bir daha düşünsün.

Galatasaray'ın 6 ayda zararı 79 milyon TL. Gelirlerimiz bizim 0 değil. 6 ayda  bizim gelirimiz 222 milyon TL. Görünen o ki seneye Avrupa'da mücadele edemeyeceğiz. Avrupa kupalarından neden sizi men ettiler? Bilançonuz zarar ettiği için. Senede 50 milyon Dolar zarar ediyorsa UEFA yine cezayı verecektir. İtiraz edilmesine rağmen uymadığınız için bence biraz daha sert geçebilir.

Fatih Terim'e öneri

Fatih Terim ve Arda Turan Galatasaray'ın çocuğudur. Bu meseleyi abi-kardeş kendi arasında çözmelidir. Bana göre Fatih Terim için eşofman dönemi de bitmiştir. Galatasaray'a bir daha dönerse bu eşofmanla olmamalı. Fatih Terim proje üretmeli. Deneyimlerini projelere dökmeli. Yönetici olmalı. Riekerink'e bakıyoruz. 14 yaşındaki çocuğu oynatıyor. Gözlerim yaşardı. Bence Fatih Terim'in de gençlerle daha fazla vakit geçirmesi gerekiyor.

Kaynak: Telegol

Etiket: adnan öztürk, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor