25 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Aboubakar: Galatasaray maçının hakkını vereceğiz

Aboubakar: Galatasaray maçının hakkını vereceğiz

Beşiktaş'ın Kamerunlu santraforu Vincent Aboubakar taraftarla buluştu, hafta sonu oynanacak Galatasaray derbisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.


21 Eylül 2016 17:07

Aboubakar: Galatasaray maçının hakkını vereceğiz

Vodafone Arena Kartal Yuvası'nda düzenlenen imza gününde taraftarların aldığı lisanslı ürünleri imzalayan Aboubakar basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Galatasaray maçının hakkını vereceklerini söyleyen golcü oyuncu, "Biz bu maçın öneminin farkındayız. Şu anda maçın hazırlıkları devam ediyor. Taraftarlarımızı mutlu etmek, onları memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Ne kadar önemli olduğunu biliyoruz maçın hakkını vereceğiz" dedi.

Galatasaray maçı atmosferinin daha yoğun olacağını belirten Aboubakar, "Üzerimde hiç bir baskı yok. Buradaki atmosfer inanın bana daha yoğun. Bazı videolar izledim. Buradaki atmosfer daha sıcak olacak ve her anlamda göreve hazırım" diye konuştu.

Aboubakar, Galatasaray maçında görev bekleyip beklemediği ile ilgili soruya ise, "Beklemek başka bir şey ben göreve hazırım" yanıtını verdi.

Kamerunlu golcü son olarak taraftarların kendisini çok iyi karşıladığını ve onlara layık olmaya çalışacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: DHAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor