21 Şubat 2019, Perşembe


> Trabzonspor > Abdülkadir için 120 milyon Euro

Abdülkadir için 120 milyon Euro

Trabzonspor yönetimi Benfica’dan gelen teklif sonrasında Abdülkadir Ömür’ün satılıp satılmamasını masaya yatırdı…


20 Temmuz 2018 00:20

Abdülkadir için 120 milyon Euro

Salı akşamı yapılan yönetim kurulu toplantısında sert tartışmalar yaşandı. Bazı yöneticiler, “12 milyon euro’yu görürsek satalım. 10 milyon euro’nun altına düşmeyelim” dedi. Bazıları ise, “Ndiaye’nin 17-18 milyon euro olduğu ortamda 19 yaşındaki Abdülkadir için 20 milyon euro’nun altına düşmemeliyiz” restini çekti.

Ahmet Ağaoğlu ise “benim için en önemlisi bir sonraki satışa yazılacak rakam” diyerek Benfica’dan talebini gösterdi. Portekiz ekibinin Abdülkadir için bir sonraki satıştan yüzde teklif etmediği, Ağaoğlu’nun ise yüzde 25’te direndiği ise gelen bilgiler arasında. 

BENFICA, ABDÜLKADİR İÇİN 120 MİLYON EURO YAZACAK

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Abdülkadir için bir sonraki satıştan yüzde 25 diyerek diretmesinin arkasında yatan nedende ortaya çıktı… Portekiz ekibinin Abdülkadir’i transfer etmesi durumunda sözleşmesine 120 milyon euro’luk serbest kalma maddesi koyacağı ortaya çıktı. Ağaoğlu’nun Portekiz’de yaptığı görüşmelerde bu rakamı öğrendiği günden bu yana Benfica’nın ödeyeceği rakamla ilgilenmeyi adeta kestiği de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: TrabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın