23 Haziran 2018, Cumartesi

> Kadir Bıyıklı > 6-0 Ne Demek?
Kadir Bıyıklı

6-0 Ne Demek?

10 Mayıs 2016 13:14

Trabzonspor kaç sene önce 5 gol ve üzeri attı hatırlamıyorum.


 En son İstanbul’da bir Kasımpaşa maçıydı sanırım. O da 5 seneden çok oldu. Ne oldu da Rizespor’a 6 gol attılar anlamak zor. Ligin sonu yaklaştı. Hatır işleri oluyor mu? Çok. Trabzon, 6 gol değil, 66 gol atsa ne olacak? Başka bir iş var bu maçlarda. İddia dahil olmak üzere her ihtimal değerlendirmek lazım. Çok normal bir maç oynanmadı. Ligin altını organize edenlerin bir planı vardır muhakkak.

Trabzonspor, bugüne kadar oynamadığı kadar hücum yaptı. Niye bu kadar saldırdılar anlamak güç. Yusuf Yazıcı, Semih, Savaş gibi gençler çok hırslıydılar. Hami Mandıralı her gole sevindi. Hakkıdır. Bu sezon ilk kez bu kadar seviniyor. Rize takımı başlı başına facia. Orta alanı boşalttılar Trabzon gelsin gol atsın dediler. Hikmet hocayı da anlamadım. Bu maçı garantide mi gördü ne oldu anlaşılamadı. Rize takımı kupanın yarı finalisti. Trabzonspor’un bu galibiyetle yerini sağlama aldı. Averajını düzeltti. Umarız 6 gol dostlukları bozmaz. Trabzon Rize arasında yıllardır süren çekişme sonra dostluğa döndü. Bu skorla bozulmayacağını umalım.

Hami Mandıralı 6 gol atan takımın hocası olarak övgüleri hak ediyor mu? Hayır etmiyor. Hami Mandıralı eğer sahaya sürdüğü oyuncuları yeni sezonda takımda tutarsa ben ona hoca derim.

Aksi durumda iki  maçlık Semih, Savaş ve Yusuf Yazıcı’ları biz çok gördük.