21 Haziran 2018, Perşembe


> Avrupadan Futbol > 5 haftalık bebeğe bilet kestiler!

5 haftalık bebeğe bilet kestiler!

Premier League’de son hafta oynanan Stoke City – West Ham maçında eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı.


20 Mayıs 2016 15:05

5 haftalık bebeğe bilet kestiler!

Koyu bir Stoke City taraftarı olan Aimee Adams isimli kadın taraftar maça 5 haftalık bebeğiyle gelince hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Görevlilerin bebeği Luna için de bilet alması gerektiğini söylemesi üzerine büyük şok yaşayan Aimee, 14 pound daha ödemek zorunda kaldı.

"PARA ALINMASI DELİLİK"

Aimee konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ben son maçı izlemek istedim. Bebeğimden ayrılmak da istemediğim için yanımda getirdim. Ona herhangi bir koltuk gerekmezken, 11 yaş altı çocuklara uygulanan bilet tarifesine maruz bırakıldık. Bu gerçekten çok şaşırtıcıydı. Bunun saçma olduğunu söylememe rağmen ödemek zorunda olduğum konusunda oldukça ısrar edildi. Bu fiyat stratejisi gerçekten anlamsız. Maçla ilgili herhangi bir fikri olmayan bebekle, 10 yaşındaki bir çocuktan aynı paranın alınması delilik” diye konuştu.

"DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE BİR ŞEY DUYMADIM"

Konuyu öğrenen Stoke City sözcüsü ise, “stadyum lisans kurallarına göre tüm seyircilerin bilet parası ödemesi gerekir. Bu bebek de 11 yaş altı kategorisine alınarak fiyatlandırılmış” ifadelerini kullandı. Kulübün taraftarlar derneği başkanı Angela Smith ise, "Ben daha önce hiç böyle bir şey duymadım. Kulüple temasa geçip konuyla ilgili fikirlerini alacağım” dedi.

5 haftalık Luna 14 pound vererek gittiği maçta 3 gol görmüş oldu. Stoke City West Ham'ı 2-1 mağlup etti.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Stoke City, West HamHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor