26 Nisan 2018, Perşembe


> Beşiktaş > 4+4 kuralı Beşiktaş'ın canını yakacak

4+4 kuralı Beşiktaş'ın canını yakacak

Beşiktaş'ta herkes orta saha, forvet ve stoper transferi bekliyor. Fakat UEFA'dnın 4+4 kuralı siyah-beyazlıları oldukça zorlayacak cinsten


02 Ağustos 2016 08:36

4+4 kuralı Beşiktaş'ın canını yakacak

Beşiktaş'ta herkes orta saha, forvet ve stoper transferi bekliyor. Fakat UEFA'dnın 4+4 kuralı siyah-beyazlıları oldukça zorlayacak cinsten. Çünlü Tolga Zengin, Gökhan Gönül, Mustafa Pektemek ve Necip Uysal yerli statüsünden kadroda yer alacak. Muhtemel olarak Eslem, Muhammet Enes ve Hamza ile bir genç oyuncu daha altyapı oyuncusu olarak Şampiyonlar Ligi kadrosunda kendisine yer bulacak.
Geriye ise 15 kişilik yer kalacak.

Fabricio, Boyko, Beck, Rhodolfo, Marcelo, Milosevic, Adriano, Tosic, Atiba, Veli, Tolgay, Oğuzhan, Quaresma, Olcay, Kerim Frei, Aras, Cenk ve Ömer Şişmanoğlu ile Sosa'da sayıldığı zaman 18 futbolcu olacak. En az bir stoper ile bir forvet oyuncusu alınınca bu rakam 20'ye çıkacak. 5 oyuncu Şampiyonlar Ligi'nin dışında kalacak.

Buna göre ya Fabricio ya Boyko dışarıda bırakılacak yerli statüsünden Utku kadroya dahil edilecek. Sakat olan Veli kadroya alınmayacak. Rakam 18'e düşecek. Milosevic ve Ömer Şişmanoğlu da elenmeye en yakın adaylar olarak görünüyor. Tosic ile Aras arasında seçilecek gibi duruyor. Yerli bir sol bek alınabilirse Tosic, yerli bir kanat oyuncusu alınırsa da Aras 25 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosunun dışında kalacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor