14 Aralık 2018, Cuma


> Fenerbahçe > 3.9 milyon Euro'luk bütçe açığı

3.9 milyon Euro'luk bütçe açığı

Ferdi ile Berke konusunda sürpriz bir karar gündeme geldi…


10 Ağustos 2018 01:50

3.9 milyon Euro'luk bütçe açığı

Satın alınmaları sırasında doğan 3.9 milyon euro’luk (-) bütçe açığı yüzünden yönetimin UEFA’dan sonra TFF’ye de adlarını bildirmekte zorlanacağı iki oyuncuyu kiralama konusunu masaya yatırdı. Kiralanması gündemde olan forvet için bütçe açığı kısıtlamasından kurtulmak için Ferdi ve Berke’nin sezon sonuna kadarAltınordu’ya verilmesi ihtimali konuşuluyor.

F.BAHÇE’NİN KİRALAMAYA BİLE GÜCÜ YETMİYOR

F.Bahçe forvet satın almayı kenara bıraktı… kiralama konusunu gündeme aldı… hedeflenen kiralama bedeli ise Andre Ayew’e verilen 1.5 milyon euro. Fakat Higuain’in 18 milyon euro, Duvan Zapata’nın 14 milyon euro’ya kiralandığı ortamda F.Bahçe’nin kiralama talebinde bulunduğu oyuncular için istenen rakamlarda rahatsız edici seviyeye çıkmış durumda. 

* Chelsea geçen sezon Dortmund’a 1.5 milyon euro’ya kiraladığı Batshuayi’yi bu sezon kadroda tutacağını Morata’yı elden çıkaracağını iletti.

* Atletico Madrid, 30 milyon euro’ya aldığı Kevin Gameiro’yu kiralamak için F.Bahçe’den 4.5 milyon euro bedel istedi.

* Schalke, Breit Embolo için 6.5 milyon euro kiralama bedeli ve 14 milyon euro kesin satın alma opsiyonunu sözleşmeye koydurmayı talep etti.

* Leicester geçen sezon 4.5 milyon euro’ya Newcastle’a kiraladığı Slimani için 3 milyon euro artı 15 milyon euro’luk kesin satın alma opsiyonu istedi.

* Arsenal Denny Welbeck için 5.5 milyon euro kiralama bedeli talep etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor