22 Ekim 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > 330 milyon Dolar! Yeni TV kanalı! Fenerbahçe taraftar akademisine onay!

330 milyon Dolar! Yeni TV kanalı! Fenerbahçe taraftar akademisine onay!

Fenerbahçe'de yeniden başkan olmak için Ali Koç'la yarışan Aziz Yıldırım'ın projelerindeki detaylar da netleşti.


28 Mayıs 2018 02:36

330 milyon Dolar! Yeni TV kanalı! Fenerbahçe taraftar akademisine onay!

Aziz Yıldırım döneminde Fenerbahçe tam anlamıyla mülk zengini oldu… hali hazırda Fenerbahçe derneğinin 24 adet gayrimenkulü var. Derneğe kayıtlı gayrimenkullerin yüzölçüm 463 bin 302 metrekare. Rakamsal değer ise 318 milyon Dolar. Fenerbahçe Vakfı'nın sahip olduğu 11 arazinin yüzölçümü toplam 18 bin 896 metrekare. Değeri ise 7.5 milyon Dolar. Futbol AŞ’nin sahip olduğu 6 arazinin değeri 80 bin 882 metrekare değeri ise 4 milyon Dolar olarak hesaplanıyor. Gayrimenkullerin toplam değeri 330 milyon Dolar.

Yeni TV kanalı paralı olacak

Başkan Aziz Yıldırım son yaptığı açıklamada FBTV’nin dışında bir spor kanalı daha açacakları müjdesi vermişti… söz konusu yeni kanalın ödemeli olacağı ortaya çıktı. Açılacak kanalda sadece spor değil yaşam programları da olacak. Fenerbahçe Dergisi ise artık yalnızca dijital olarak yayınlanacak.

İşte Fenerbahçe Üniversitesi'ndeki bölümler

2018-19 eğitim öğretim yılı ile beraber öğrenci alımına başlayacak Fenerbahçe Üniversitesi’nin bölümleri belli oldu. 4 bin 500 öğrencinin kabul edilecek üniversitenin; Spor Bilimleri akademisinde spor yönetimi, spor pazarlaması, antrenörlük, performans bilimi dalları olacak.

Ayrıca; tekstil mühendisliği, moda tasarım, işletme, medya (televizyon, sinema, dijital vb.) iletişim, bilgi teknolojileri ve tasarım (Grafik, Web Tasarım, Görsel İletişim, 3D vs) eğitimleri de verilecek.

Hedef 1 milyon üye için tüzük tadili yapılacak

Aziz Yıldırım başkan seçilmesi durumunda Tüzük Kongresine gidecek… bunun nedeni ise “Hedef 1 Milyon Üye” projesi. O projede kulübe üye olanlar; kişisel verilerin korunması kanunu nedeniyle sorun yaşıyorlardı. Özellikle seçim sürecinde ortaya çıkan sorunlar, şubeler, temsilci üyelerin  delegelik haklarını kullanabilmesi temsilci üyelikten üyeliğe geçişte ortaya çıkan sorunların giderilmesi amacıyla tüzük değişikliği yapılacak.

Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe taraftar Akademisi'ne onay

Aziz Yıldırım’ın seçilmesiyle Fenerbahçe’de hayata geçecek bir yenilikte “Fenerbahçe Taraftar Akademisi” olacak. Komite üyesi iki üye tarafından gündeme getirilen ve Aziz Yıldırım’ın da onayladığı projenin özünde, takımın artı oyuncusu artı fonksiyonu olan, oynanan oyunu anlayan, takımla taktik birliktelik içinde hareket eden, sportmenlik ve taraftarlık farkındalığı yüksek taraftarları kulüp ile bir bütün yapı haline getirmek yer alıyor.

Öğrencilere 10 TL indirim yapılacak

Aziz Yıldırım’ın yeni dönemde başkanlığını devam ettirirse aile kombinesi projesi hayata geçecek. Kombine bilet alan ailedeki üye sayısı arttıkça indirim oranı artacak. Kale arkası tribünlerden bilet alan öğrencilerin ulaşım giderlerinin karşılanması için sonraki maç biletinden 10 TL indirim yapılacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor