23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Milli Takım > 30 milyon Euro'luk dört ismi neden almadı?

30 milyon Euro'luk dört ismi neden almadı?

Türk Milli Takımı'nın biri sol bek Hakan Balta ve biri de ön libero Mehmet Topal ile Euro 2016'ya gidip "çok zayıf" bir görüntü çizmesi "stoperimiz yok mu?" sorusunu gündeme getirdi.


20 Haziran 2016 07:38

30 milyon Euro'luk dört ismi neden almadı?

Türk Milli Takımı'nın biri sol bek Hakan Balta ve biri de ön libero Mehmet Topal ile Euro 2016'ya gidip "çok zayıf" bir görüntü çizmesi "stoperimiz yok mu?" sorusunu gündeme getirdi. Ömer Toprak, Ersan Gülüm ve Atınç Nukan'ın neden milli takımda olmadığı günün sorusu oldu.

Ömer Toprak: Gökhan Töre kafasına silah dayadığı için milli takıma gelmeyi reddetti. Terim, Almanya'da ayağına kadar gidip görüşmesine rağmen, "Töre varsa ben yokum" dedi.

Toprak 18 milyon Euro'luk değeriyle şu anda dünyanın en pahalı 20 stoperinden birisi.

Ersan Gülüm: 1-1 biten Hollanda maçında Terim'in kendisininin yerine sol bek Hakan Balta'yı stoperde oynatınca hocasını eleştirmişti. O günden sonra Terim'in aforoz ettiği Ersan, Mart sonunda milli takıma alınacağı umuduyla Çin'den İstanbul'a gelmiş ama hayal kırıklığına uğramıştı.

7 milyon Euro'luk bedelle Çin'e giden Ersan, 2015-16 sezonun en fazla bonservis bedeli ödenen 24'üncü stoperi oldu.

Atınç Nukan: Rekor bir ücrete Leipzig'e giden ve geleceğin Pique'si olarak gösterilen milli takıma davet edildiği Katar maçında hatalar yapınca Terim tarafından üzeri çizildi.

6 milyon Euro'luk bedelle Leipzig'e giden Atınç, 2015-16 sezonun en fazla bonservis bedeli ödenen 30'uncu stoperi oldu.

Çağlar Söyüncü: Süper Ligin devleri kendisini isterken parayı değil de kariyerini düşünerek Bundesliga'yu tercih etti... kendisine 2.5 milyon euro bonservis bedeli ödenen Çağlar PTT 1. Lig'den şimdiye kadar transfer yapan en pahalı oyuncu aynı zamanda.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor