21 Şubat 2017, Salı


> Beşiktaş > '2 milyon Euro verin ayrılayım'

'2 milyon Euro verin ayrılayım'

Beşiktaş yönetimi geçen yıl Ocak ayında sözleşmesini uzattığı 5 (Veli) oyuncudan 3'üyle (Cenk, Atınç ve Ersan) yollarını ayırmıştı.


22 Nisan 2016 01:14

'2 milyon Euro verin ayrılayım'

Bu oyunculardan 4'üncüsü olan Mustafa Pektemek ile de bu sezon sonunda yolların ayrılacak. Bu sezon ligde 3 maçta toplam 9 dakika forma giyen ve geride kalan 29 haftanın 21'inde 18 kişikik kadroya bile giremeyen Mustafa Pektemek'in aldığı rakam ise taliplilerinin gözünğ korkutuyor.

Çünkü bu sezon 9 dakikaya karşılık 1.4 milyon euro'yu cebine atan Pektemek önümüzdeki 3 senede ise toplam 4.8 milyon euro'yu cebine koyacak. Şimdiye kadar Konyaspor, Antalyasporve Osmanlıspor'dan teklifler alan Pektemek'e 3 yıl için yapılan en yüksek teklif ise 1.8 milyon euro. Yani Beşiktaş'tan 3 yılda kazanacağından 3 milyon euro daha az.

Pektemek ise bu tekliflerden birisini kabul etmek için Beşiktaş yönetiminden 1.5 milyon euro ekstra para istedi. Çünkü Pektemek'e göre alacağı bu rakam kendisinin 3 milyon euro'luk zararının ortaklaşa kapatılması anlamına geliyor. Yönetim ise Pektemek'e, bonservis istemediğini ayrılmak isterse bonservisinin bedelsiz olarak kendisine verileceğini iletti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Mustafa PektemekHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi
EN SON HABERLER
Ozan Tufan için şok eden rakam Ozan Tufan için şok eden rakam

Canlı Skor