20 Haziran 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > '2 milyon Euro verin ayrılayım'

'2 milyon Euro verin ayrılayım'

Beşiktaş yönetimi geçen yıl Ocak ayında sözleşmesini uzattığı 5 (Veli) oyuncudan 3'üyle (Cenk, Atınç ve Ersan) yollarını ayırmıştı.


22 Nisan 2016 01:14

'2 milyon Euro verin ayrılayım'

Bu oyunculardan 4'üncüsü olan Mustafa Pektemek ile de bu sezon sonunda yolların ayrılacak. Bu sezon ligde 3 maçta toplam 9 dakika forma giyen ve geride kalan 29 haftanın 21'inde 18 kişikik kadroya bile giremeyen Mustafa Pektemek'in aldığı rakam ise taliplilerinin gözünğ korkutuyor.

Çünkü bu sezon 9 dakikaya karşılık 1.4 milyon euro'yu cebine atan Pektemek önümüzdeki 3 senede ise toplam 4.8 milyon euro'yu cebine koyacak. Şimdiye kadar Konyaspor, Antalyasporve Osmanlıspor'dan teklifler alan Pektemek'e 3 yıl için yapılan en yüksek teklif ise 1.8 milyon euro. Yani Beşiktaş'tan 3 yılda kazanacağından 3 milyon euro daha az.

Pektemek ise bu tekliflerden birisini kabul etmek için Beşiktaş yönetiminden 1.5 milyon euro ekstra para istedi. Çünkü Pektemek'e göre alacağı bu rakam kendisinin 3 milyon euro'luk zararının ortaklaşa kapatılması anlamına geliyor. Yönetim ise Pektemek'e, bonservis istemediğini ayrılmak isterse bonservisinin bedelsiz olarak kendisine verileceğini iletti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Mustafa PektemekHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor