23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Bursaspor > '2 hafta kazanamamanın stresini değerlendirdik!'

'2 hafta kazanamamanın stresini değerlendirdik!'

Bursaspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu oldu.


13 Eylül 2016 16:28

'2 hafta kazanamamanın stresini değerlendirdik!'

2 hafta maç kazanamamanın stresini iyi değerlendirdik!

''Bizim üstümüze baskı kurmaya, fazla gelemeye çalışacaklardı. Bu baskıyı kırmak öncelikli hedefimizdi. İkinci bölge yada 18’imiz üzerinde durdurmak planlarımızdı. Sow, Lens gibi yeni oyuncuların da birbirine henüz alışamadıkları için biz kaymaları yaparsak, pozisyona sokmayız diye düşündük bunu da iyi uyguladık.

Ertuğrul da çok iyi bir performans gösterdi. Her geçen dakika direncimiz arttı, Sercan’ı da ikinci yarı içeri attık, onun da performansından memnun kaldık. Ondan ilk önce savunma yapmasını istedik, 2 tane topu çok kritik yerde kaybetti pozisyon da verdik ama genel olarak iyidi. Genç kardeşimiz Kubilay da çok iyidi, inşallah Türk futbolu bir santrafor kazanacak''

Bizlerin tek düşüncesi var Bursaspor’un emin adımlarla sağlam bir yolda yürümesi!

Biz bir projeyle yola çıktık, izleyeceğimiz yol haritasını çizdik bu haritaya göre de hareket ediyoruz. Ne Başakşehir maçı ne Fenerbahçe maçı bu yolumuzdan bizi döndürmeyecek.

Dikilecekse, Batalla'nın heykeli dikilir!

Batalla'nın heykelinin dikileceği sorusuna Hamzaoğlu, ''güzel ve doğru bir hareket olur. Batalla bunu hakeden bir oyuncu, dikilecekse Batalla'nın heykeli dikilir!'' dedi.

Metin Oktay'ı örnek alıyordum!

Benim Galatasaray’a geldiğim sene vefat etmişti. Duyulan saygıdan dolayı, kendi kendime burada bırakacağım demiştim. O da İzmirspor’dan bende İzmirspor’dan gelmiştim çok iyi bir örnekti. Duyduğum hikayeler de ona karşı olan saygımı arttırdı. Metin Oktay’ı da saygı ve minnetle anıyorum.

Beşiktaş'tan umutluyum!

Geçen yıl karşılaşmıştık Benfica'yla, çok kompakt iyi bir takım. Beşiktaş’ın işi kolay değil ancak takviyelerle geçen yıldan daha pozitif bir görüntü sergiliyor. Ben bu maçta Beşiktaş'tan umutluyum.

Olcan transferi neden gerçekleşmedi?

Olcan’ı öncelikle düşünmüştük ancak Olcan biraz beklemek istedi Joshua John transferi gerçekleşince Olcan’dan vazgeçtik.

Etiket: BursasporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor