24 Nisan 2018, Salı


> Galatasaray > ''12 milyon Euro'ya G.Saray'a evet der''

''12 milyon Euro'ya G.Saray'a evet der''

Türk menajer ekonomik sıkıntı yaşayan Galatasaray'a şaka gibi bir teklif yaptı: ''Yıllık 12 milyon Euro'ya Zlatan, Galatasaray'da oynar.''


17 Mayıs 2016 01:30

''12 milyon Euro'ya G.Saray'a evet der''

Galatasaray yönetimi yana döne bonservisi olmayan taraftarın gönlünü hoş edecek bir santrafor arıyor... fakat ortada kimseyi kesecek bir isim yok! Durum böyle olunca menajerlerin teklif ettiği isimler ise sürekli olarak bonservisi olan isimler arasından geliyor.

Fakat önceki gün Florya'ya gelen çok da gündemde olmayan bir menajer elindeki belge ile Mehmet Özbek'e, Zlatan Ibrahimovic'i önerdi. Elindeki belgenin Ibra'nın İtalyan menajeri Mino Raiola'dan alınmış olduğunu ve tüm ıslak imzaların da gerçek olduğunu gösteren Paris'teki bir noterden alınmış belgeyi gösterdi.

Özbek bu menajerin açıklamalarını büyük bir sakinlikle dinledi. Menajer, Ibra'nın 2 yıllık sözleşme istediğini yılda 12 milyon euro'ya Galatasaray'a evet diyeceğini, şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi için prim istediğini, yapacağı reklam anlaşmalarından Galatasaray'a pay vermeyeceğini, 4 milyon euro imza parası ve 2 milyon euro da imaj hakkı istediğini anlattı.

Metanetini koruyan Özbek ise görüşme sonunda patladı: Benimle ya dalga geçiyorsun, ya da dünyadan haberin yok. Bu takıma Ibrahimovic'i teklif edecek menajerin aklından şüphe ederim. Git Allah aşkına!

Kaynak: Fotospor

Etiket: zlatan ıbrahimovic, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor