24 Nisan 2018, Salı


> Fenerbahçe > 100 değil 200 değil 500 milyon Dolar

100 değil 200 değil 500 milyon Dolar

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, NTV Spor'da yaptığı açıklamada Fotospor'un 10 gün önce açıkladığı haberi doğruladı...


25 Ağustos 2016 01:00

100 değil 200 değil 500 milyon Dolar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, NTV Spor'da yaptığı açıklamada, "TFF'den maddi kayıplarımızı isteyeceğiz. Bunları alamazsak mahkemeler başlıyor. 2. sene UEFA göndermedi. UEFA ile ilgili mahkemelere de başlıyoruz. 40-50 milyon için değil, büyük davalar açacağız. Mehmet Ali Aydınlar 'Fenerbahçe suçsuz bulunursa 45 milyon tazminatı cebimden öderim' dedi. Bizde söz namustur. Bekliyoruz" derken bizim 14 Ağustos'ta yaptığımız haberi doğruladı.

İŞTE O HABERİN LİNKİ!

O HABERİMİZ DE AYNEN ŞU İFADELER VARDI:

Herkes Fenerbahçe için birinci gündem maddesinin Vitor Pereira olduğunu düşünse de, asıl gündem maddesi şike davasıyla ilgili çıkacak olan Yargıtay kararı... Yargıtay'dan çıkacak "şike yoktur" kararı sonrası TFF'den, UEFA'ya, CAS'a, eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dan UEFA eski Başkanı Michel Platini'ye pek çok gazeteciye kurum ve kişilere tazminat davası açılacak.

Yerli yabancı 20 kurumun yanı sıra 100'den fazla da kişiye açılacak olan tazminat davaları için kulübün 500 milyon dolar civarında kazanacağı hesaplanıyor. Yurt dışındaki davaların takibi için İngiliz bir hukık bürosu ile anlaşıldı. Hukuk Bürosu'na kazanılacak dava üzerinden yüzde verilecek. Yargıtay kararı sonrasında Türkiye'deki açılacak davalar içinse kulübe hergün bir avukat başvuru yaparak kulübün haklarını bedelsiz savunmak istediğini iletiyor.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor