28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Galatasaray > TT Arena'da ''Dortmund'' planı!

TT Arena'da ''Dortmund'' planı!

Başkan Dursun Özbek'le beraber Vodafone Arena'ya yürüyen taraftarlardan birisinin teklifi Galatasaray'da yeni gündem maddesi oldu.


29 Eylül 2016 01:56

 TT Arena'da ''Dortmund'' planı!

Uzun bir aradan sonra Vodafone Arena'da rakip takım seyirci olarak çıkarma yapan Galatasaray'da tam bir gurur durumu hakim. Pek çok fanatik Beşiktaşlı bile 2 bin kişilik organize sarı-kırmızılı taraftarın 35 bin kişilik Vodafone Arena'yı susturduğu görüşünde.

Taraftarın ne kadar önemli olduğu ve aslında tribünün tiyatro olmadığını gösterdiler. Başkan Dursun Özbek'le beraber Vodafone Arena'ya yürüyen taraftarlardan birisinin teklifi ise Galatasaray'da yeni gündem maddesi oldu. O taraftar Başkan Özbek'e, "başkanım kale arkalarındaki koltukları kaldıralım" teklifini yaptı. Özbek, UEFA'nın kuralları gereği bunun olamayacağını söylese de daha sonra yaptırdığı araştırmada bunun imkansız olmadığı kanısına vardı.

Özbek'in bir yakınından aldığı bilgi, ''Dortmund stadında böyle ve orada insanlar oturmuyor. Maçı ayakta izliyorlar. Bu sayede Dortmund tribünleri dünyanın en iyisi oluyor. O tribüne kombine almak ise dünyanın en lüksek restoranında yemek yemekten bile zor. Çünkü o tribünden kombinesi olan ölmediği süreci kombinesinden vazgeçmiyor'' şeklinde.

Özbek bu konuyu araştıracak, kafasına yatarsa da gündeme getirecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: tt arena, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor