18 Ocak 2019, Cuma


> Beşiktaş > ''Şenol Güneş gitsin Guti gelsin''

''Şenol Güneş gitsin Guti gelsin''

Beşiktaş yönetimi içinde alınan kötü sonuçların ardından ''Şenol Güneş gitsin, Guti gelsin'' düşüncesi etkisini hissetirmeye başladı.


24 Ekim 2018 00:20

  ''Şenol Güneş gitsin Guti gelsin''

Beşiktaş yönetimi içinde Şenol Güneş’e karşı büyük bir kalkışma var... başta Serdal Adalı olmak üzere pek çok isim Güneş’le yolların ayrılıp yerine Guti ile devam edilmesini istiyor. Özellikle Şenol Güneş’in yaptığı son UEFA hamlesi yüzünden daha önce ''çatlak'' sesler olarak değerlendirilebilecek bu kalkışma son dönemde iyiden iyiye ''net'' şekilde duyulmaya başladı.

''Guti önce Beşiktaş'ı sonra Real Madrid'i çalıştıracak''

Beşiktaş’ta Şenol Güneş, Real Madrid’de ise Lopetegui’nin koltuğu sallanıyor... sezon başında Zidane’ın yerine geçeceği iddia edilirken bir anda kendisini Beşiktaş’ın başında bulan Guti’nin adı bir kez daha Real Madrid’le anılıyor. İlginç bir iddia ise İspanya’dan geldi.

TD Deportes’ten Raoul Ortiz, ''Barcelona maçından alınacak bir yenilgi Lopetegui’yi gönderir. Conte, Guti ve Solari adaylar olarak görülüyor. Ama benim bildiğim Guti önce Beşiktaş’ı çalıştıracak. Sonra Real Madrid’e dönecek'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: guti, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın