23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Şenol Güneş, Fabri'yi karşısına alıp, sorguladı

Şenol Güneş, Fabri'yi karşısına alıp, sorguladı

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, son günlerin eleştirilen ismi Fabri'ye destek çıktı.


22 Ağustos 2017 11:14

 Şenol Güneş, Fabri'yi karşısına alıp, sorguladı

Ne olacak bu Fabri’nin durumu?.. Beşiktaş’ta cevap bekleyen en büyük soru haline geldi. Bazı yöneticilerin ''Boyko’yu da bir denesek'' demesine rağmen Şenol Güneş, İspanyol kalecisine sahip çıktı. Fabri’yi karşısına aldı.

''İspanya Milli Takımı’nda olmak istiyor musun?'', ''Şampiyonlar Ligi’nde oynamaya devam etmek istiyor musun?'' diye sordu. Bu sorulara ''evet'' cevabı alınca, kendi kaleciliği döneminden örnekler verdi.

Sözlerini de,  ''kaleci yalnız adamdır. Bunu benden iyi kimse bilemez. Sana da senden daha iyi kimse yardım edemez. Ben sana inanıyorum. Beni hayal kırıklığına uğratma'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta Utku için Buffon, Casillas örnekleri

Fabri en kritik maçlarda hata yapıyor... Boyko’yu Şenol Güneş istemiyor. Tolga Zengin ise taraftarın gözünde ''kulübe kalecisi.'' Camia içinde yükselen ses ise ''biz neden Utku’ya şans vermiyoruz?'' oldu. Real Madrid’in Casillas’a, Juventus’un Buffon’a, Milan’ın ise Donnarumma’ya genç yaşta kaleyi teslim ettiğini konuşan taraftarlar, ''bizim de elimizde kendi yaş grubunun dünyadaki en iyi kalecilerinden Utku var. Biz de deneyelim. Hata yaparsa da o yapsın'' demeye başladılar.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fabri, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor