21 Şubat 2019, Perşembe


> Beşiktaş > Şenol Güneş, Beşiktaş'a 3-4-2-1 sistemini getirecek!

Şenol Güneş, Beşiktaş'a 3-4-2-1 sistemini getirecek!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Antonio Conte'nin 3-4-2-1 sistemini Beşiktaş'a uyarlamak için yaz tatilinde mesai harcıyor.


20 Haziran 2018 00:16

 Şenol Güneş, Beşiktaş'a 3-4-2-1 sistemini getirecek!

Şenol Güneş önümüzdeki sezon Oğuzhan ve Tolgay’ı bir arada kullanacağı bir sistem üzerinde çalışıyor. Henüz bir sağ bek alamayan, sol bek Adriano’nun takımdan ayrılmak için ısrar etmesi Güneş’i beksiz bir oyuna doğru itmeye başladı. Tecrübeli teknik adam, yaz tatilinde 3’lü savunma oynatan Conte’nin sistemi üzerinde çalışıyor.

3’lü defansın önünde 4 orta saha oyuncusu önlerinde 2 kanat ve ileride de tek forvetle fonksiyonel bir oyun planı üzerinde duruyor. Güneş’in Conte’nin 3-4-2-1 sistemini sezon içinde uygulayıp uygulamayacağı merak konusu.

Güneş'ten şok eden Gökhan Gönül raporu

Transfer edilmesini çok istediği Gökhan Gönül’ün yaşadığı sakatlıklar Şenol Güneş’i gerçeklerle yüzyüze getirdi… tecrübeli teknik adam, Gökhan’ın bu sezon 15’ten fazla maçın 90 dakikasını tamamlayabileceğine inanmıyor. Gökhan’ın artık yedek sağ bek olduğu savunana Güneş’in Zeki Çelik ısrarına ise yönetim, ''tecrübesiz'' diyerek geri duruyor. Önceliğini yabancı sağ beke veren yönetimin kaybettiği vakit yüzünden Zeki’nin elden kaçması ise Güneş’in en büyük korkusu durumunda.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın