21 Haziran 2018, Perşembe


> Galatasaray > Selçuk İnan için eski yöneticiden şok sözler

Selçuk İnan için eski yöneticiden şok sözler

Selçuk İnan'la ilgili Galatasaray yönetimine çok yakın bir isimden, çok sert iddialar geldi.


16 Eylül 2016 08:41

 Selçuk İnan için eski yöneticiden şok sözler

Galatasaray yönetiminin Selçuk İnan'ı takımdan göndermek için operasyon yaptığı konuşuluyor. Dursun Özbek yönetiminin İnan'ın takımdan ayrılması için mobbing bile uyguladığı konuşuluyor. Fakat Selçuk İnan'la ilgili Galatasaray yönetimine çok yakın bir isimden, çok sert iddialar geldi.

İsminin yazılmasını istemeyen eski yönetici, ''ister yazarsınız, ister yazmasınız'' diyerek bu bilgileri bizimle paylaştı:

*Gökhan Töre gelecekti, anlaşmalar bile yapılmıştı. Ama Ünal Aysal'a baskı kurdu. Olcan Adın üzerinde diretti. Olcan'ı aldırdı.

*Mehmet Özbek mesafe koymasaydı, şu anda Caner Erkin, Galatasaray forması giyiyor olacaktı. Özbek'e birkaç kez gitti, Caner'in alınması için baskı yapmaya çalıştı.

*Prandelli kendisini yeterli bulmadığı için Arsenal maçında kesince, İtalyan teknik adamın ipini çekti. Aslında takım çok iyi çalışmıştı. Çok hazırdı. Zaten onun çalıştırması sayesinde takım şampiyonluğa ulaştı.

*Sabri'nin kadro dışı kalması sürecinde Ünal Aysal'la görüştü. Sabri'nin Hasan Şaş ve Vedat İnceefe ile beraber kendisi hakkında aşağı yukarı konuştuklarını söyledi. Sabri'nin yaptığı konuşmalarla kaptanlık otoritesini de sarstığını söyledi. Kadro dışı kalmasında önemli rol oynadı.

*Sneijder transfer edildiği dönemde, Fatih Terim'e ''ya o ya ben'' çıkışı yaptı. Daha sonra dişlerini Sneijder'e geçiremeyince, onunla arkadaş oldu.

*Felipe Melo'nun ayrılmasında çok önemli payı oldu. Melo sezon başında dönecekti ama takım içinde istenmediğini söyleyerek buna engel olmak için elinden geleni yaptı.

*Kendisini Trabzonspor'a getiren Ersun Yanal'ı bile canından bezdirdi... Yanal ayrılırken ''Selçuk gönderilsin'' şeklinde rapor verdi.

*Burak Yılmaz'a daha az prim verilince, Arda'yı doldurdu. Terim'e ''kaptan sensin'' diyerek gönderdi. Kendisi hiç ortada görünmedi. Sonra kabak Arda'nın başına patladı. Arda yaptığı hatayı anladı ama iş işten geçti. Arda şimdi ''paşa'' dediği Selçuk'la konuşmuyor.

*Burak Yılmaz'ın ayrılma kararını alması üzerine gider yaptı. En samimi dostunu kendisini satarak Çin'e gitmekle suçladı. Burak kendi menajeri aracılıyla kendisine takım bulunca kızdı. Daha sonra ikili barıştı.

*Umut Bulut'a teklif edilen rakamda çok önemli payı oldu. Yönetimle konuşarak o seviyede bir santrafor için daha düşük bir rakama santrafor bulunmasının imkansız olduğunu anlattı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: selçuk inan, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor