24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede

Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede

Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede.


10 Eylül 2016 00:24

 Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede

Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie'nin futbol hayatı tehlikede. Net bir sakatlığı olmamasına rağmen bir türlü tam kapasite ile oynayamayan, sezon başı kampında ise özel antrenörü ile çalışan Hollandalı yıldızın kapasitesine Dick Advocaat'ın gelmesiyle kavuşacağı bekleniyordu.

Sarı-lacivertli ekip van Persie'yi İstanbul'a getirmeden önce Londra'da bir dizi sağlık kontrolünden geçirmiş, gizli yapılan kontrollerin fotoğrafları ise İtalyan bir gazeteci tarafından sosyal medyadan paylaşılmıştı.
van Persie, Manchester United'ta oynarken geçirdiği operasyon sırasında "talus" kemiğinde sorun yaşamış ve ayak bileği eklemini oluşturan en önemli kemik olan "talus"ta var olan kıkırdak katman yıldız futbolcunun ayak bileğinin hareketini engelliyordu.

van Persie'nin sorununun yanlış idman ve kendisine doğru bakmaması yüzünden arttığı, eklem hareket kısıtlılığı, ağrı, boşalma hissi, takılma duygusu gibi şikayetlerin geliştiği ortaya çıktı. Yürüme mesafesi azalan ve sürekli olarak şişlikler yaşayan van Persie, ameliyat olamadığı için bu şekilde futbol oynamak zorunda. Bu da futbol hayatını tehdit ediyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: robin van persie, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor