24 Nisan 2018, Salı


> Fenerbahçe > Pereira'nın kalması sürekli para kaybettiriyor

Pereira'nın kalması sürekli para kaybettiriyor

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın takımdan ayrılmasının gecikmesi ekonomik olarak da sıkıntıya neden oluyor.


08 Ağustos 2016 08:30

  Pereira'nın kalması sürekli para kaybettiriyor

Vitor Pereira'nın gönderilmesi geciktikçe Fenerbahçe para kaybediyor...
taraftarların devam eden kombine bilet satışlarına ilgisi tamamen durdu. Monaco maçından sonra geçen 4 günde satılan kombine sayısı 10'u bile bulamadı.

Yeni sezon formalarının satışı da hayal kırıklığı yaratıyor. Fenerium çalışanları daha önceki yıllarda yeni sezon formalarının çıkması ile yerkerine oturamadıklarını anlatırken, şu anda sadece daha ucuz olan outlet ürünlerine ilgi olduğunu anlatıyorlar.

Monaco'ya elenmek en fazla sponsorla devam eden görüşmelere sekte vurdu. Birisi Türk ikisi yabancı firmayla devam eden forma reklamı görüşmeleri Şampiyonlar Ligi'nden elenildiği için durma noktasına geldi. Yabancı iki firma da geri çekildi.

İddialara göre Pereira'nın devam etmesi sadece bu üç kalemde bile Fenerbahçe'ye minimum 5 maksimum 10 milyon euro civarında bir rakam kaybettimiş durumda.

Vitor Pereira istifayı düşünmüyor

Fenerbahçe camiasında 7'sinden 70'ine herkesin aklındaki tek soru Vitor Pereira yola devam edilip edilmeyeceği... bu soru kulüp içinde de soruluyor. Monaco maçından sonra düzenlenen basın toplantısında hiçbir gazetecinin sormadığı istifa soruları ise bazı yöneticiler tarafından gündeme getirildi. Pereira'ya menajeri aracılığıyla ''istifa'' yoklaması çekilirken, Portekizli teknik adam, ''basın mensupları bile beni anlamış durumda. Yeni bir takım kurduğumu gördükleri için, istifa sorusu sormuyorlar. Benim istifa edeceğimi beklemek futbol cahilliğidir'' diyerek adeta meydan okuyor.

Kalırsa 3-5-2 ile devam edecek

Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'nin dışına iten, hayallerini yok eden 3-5-2 sistemi ne olacak. Değişecek mi? Bunun cevabı ortaya çıktı. Vitor Pereira'nın Monaco maçı dönüşünde kendisine yöneltilen "en azından sistemi değiştirsin" sözlerine sert çıktı. Portekizli teknik adam, "geçen sezonu benim sistemlerimi tartışarak kaybettik. Bir kötü sonuç alındı diye sistemimden vazgeçmem. Bu sistemle devam edeceğim" diyerek rest çekti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: vitor pereira, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor