17 Ocak 2019, Perşembe


> Fenerbahçe > İngiltere'den 500 milyon Euro'luk Ali Koç iddiası

İngiltere'den 500 milyon Euro'luk Ali Koç iddiası

Almanya'da Ali Koç için geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddia sıcaklığını korurken, bu kez İngiltere'den flaş bir iddia geldi.


17 Ocak 2018 00:21

 İngiltere'den 500 milyon Euro'luk Ali Koç iddiası

Yaklaşık bir ay önce Alman Sky TV’de yayımlanan ''Sky Moderator'' isimli programın yapımcısı Thomas Trukesitz, Ali Koç’u işaret ederek Fenerbahçe’nin başkan adayı Ali Koç’un, Mesut Özil ve Emre Can için PSG’nin Başkan Al Thany’yi bile hayrete düşürecek teklif yaptığını iddia etmişti.

O iddialar sıcaklığını korurken bu kez de İngiltere’den benzeri bir iddia gündeme geldi. Eklipse Sports Radyo’da yer alan iddiada; Manchester United ve Chelsea’de çalışan Peter Kenyon’un bir süredir yeni bir proje üzerinde durduğu iddia edildi.

Weekday breakfast isimli programın yapımcısı George Aitchison, Türkiye’den adını sır gibi sakladığı bu kulüp için 63 yaşındaki futbol adamının bazı menajerlerle görüştüğünü gündeme getirdi. Alt yapı sorumluluları ile temaslar kurduğunu, hatta bazı oyuncularla ilgili bilgi topladığını bile iletti.

Kenyon’ın elinde 500 milyon Euro’luk bir bütçe varmış gibi davranmasının Premier Lig kulislerinde en çok konuşulan konu olduğu gündeme getirildi.

Ali Koç'tan Abdullah Avcı'ya büyük övgü

Fenerbahçe’de başkan adayı Ali Koç’tan, Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı’ya büyük övgü geldi… Koç bir davette karşılaştığı Avcı’ya başardıklarından dolayı övgülerini sunarken, “her takımda teknik direktörün sizin sahip olduğunuz yetkilere sahip olması gerekir ki, kendi felsefesini yerleştirebilsin. Yaptığınız işle gurur duymalısınız” dediği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın