18 Ocak 2019, Cuma


> Galatasaray > Galatasaray'ın ''100 dönümlük arazi''sinde son durum

Galatasaray'ın ''100 dönümlük arazi''sinde son durum

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek’in bahsettiği Büyükçekmece'deki arazi konusunda şok gelişme.


18 Ocak 2018 09:24

 Galatasaray'ın ''100 dönümlük arazi''sinde son durum

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek’in, ''Bizim Büyükçekmece'de 100 dönümlük arazimiz var. Çok değerli bir yer ve orası Galatasaray'ın insiyatifinde'' dediği Büyükçekmece’deki arazi için belediye başkanı Hasan Akgün, arazinin girişinde asılan tabelada Galatasaray logosunun dahi silindiğini açıkladı. Galatasaray’ı bekleme sürelerinin bittiğini hatırlattı.

Büyükçekmece’deki arazi Galatasaray’a, Florya’daki tesisleri taşıması karşılığında tahsis edilmişti. Ayrıca arazinin altında bulunan sıcak su kaynağının değerlendirilir üzerine otel yapılması da teklif edilmişti. Fakat yönetim oteli Ali Sami Yen’in yerine yapmayı tercih etti. Yeni ve eski havaalanına 15 dakika olan arazinin bir tarafı deniz, bir tarafı ise  göl.

Seçim öncesinde Özbek'i zorda bırakacak borç açıklaması

Galatasaray'da 20 Ocak’ta yapılacak seçim öncesinde UEFA’nın yaptığı açıklama başkan adayı Dursun Özbek’i zor durumda bırakacak.

Yüzde 9’luk bir azalma olmasına rağmen 203 milyon Euro’luk borcu ile sarı-kırmızılar, Avrupa’nın en borçlu 11’nci takımı olarak açıklandı. Listede yönetimi en fazla zorlayacak olan ise borcun Galatasaray’ın elinde bulundurduğu varlıklarının 5.9 kat fazlası olması. Bu ilk 20 içinde yer alan takımlar arasında Galatasaray’ı borcu ile elindeki varlıklar arasında en büyük fark olan kulüp haline getiriyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın