12 Aralık 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Fikret Orman, Slaven Bilic'le neden buluştu?

Fikret Orman, Slaven Bilic'le neden buluştu?

Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın Slaven Bilic ile buluşması dedikoduların ortaya çıkmasına neden oldu.


25 Şubat 2018 00:05

 Fikret Orman, Slaven Bilic'le neden buluştu?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Şenol Güneş’e danışmadan yaptığı transferler, hocasının istediği oyuncuları almamakta direnmesi ikili arasında ilk günden bu yana gerginliğe neden oluyor. Güneş’in son olarak Vida için “Mitrovic’in bile gerisinde” Larin için de “Pektemek’in bile gerisinde” sözlerini kullanması gerginliği artırdı. Tam da bu “gerginlik iddialarının” konuşulduğu ortamda Fikret Orman’ın, Londra’da Slaven Bilic’le görüştüğü dedikodusunun yayılması kafaları karıştırdı.

Transferler yüzünden Güneş'e tepki geldi

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın Şenol Güneş’in isteği ve bilgisi dışında yaptığı transferler tartışma yaratırken söz sırası yöneticilere geldi…

Güneş’in son olarak Vida ve Larin’i eleştirmesi üzerine siyah-beyazlı yöneticiler patladı. Bu zorlu süreçte konuşmamak gerektiğini söyleyen yöneticiler, “hoca bir günden bir güne şu oyuncuyu istiyorum demedi. Bir tane isim vermedi” diyerek isyan ettiler.  

Güneş'i yakınları savundu

Yöneticilerin bu tepkileri ile karşılaşan Şenol Güneş ise sessiz kalmayı tercih ediyor… ama tecrübeli teknik adamın yakınları “hiç oyucu adı vermedi. Transferde yardımcı olmadı” diyerek eleştirilmesi üzerine patladı. Herhangi bir konuşma yapmak yerine Serdar Aziz, Ozan Tufan, Burak Yılmaz, Arda Turan, Volkan Şen, Yusuf Erdoğan isimlerini işaret ederek, “Başkan Türk oyuncu almaz” demekle yetindiler.

Kaynak: Fotospor

Etiket: slaven bilic, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor