21 Temmuz 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Oğuzhan Özyakup'a kafayı taktı

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Oğuzhan Özyakup'a kafayı taktı

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup için çılgın bir rakamı gözden çıkardı.


12 Ekim 2017 00:12

  Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Oğuzhan Özyakup'a kafayı taktı

Oğuzhan Özyakup her seferinde Başkan Fikret Orman’a, ''Beşiktaş benim yuvam. Burada kalmak istiyorum'' diyor. Menajeri Kees Vos ise sürekli olarak, kendisinin takımın kaptanı olduğunu ama en az kazanan oyunculardan birisi olduğunu belirterek, ''senin için en iyi rakamı alacağım'' diyerek işi yokuşa sürüyor. Vos’un işi yokuşa sürmesinin arkasında ise Fenerbahçe’nin olduğu iddiası siyah-beyazlı camiada sıklıkla konuşulmaya başlandı.

Tolgay Arslan’la sözleşme yenilenmesi ve TFF’ye gönderilmesinden sonra geriye bir Atiba ve Oğuzhan kalmıştı. Oğuzhan için menajerinin 3.5 milyon Euro’da diretmesinin nedeninin ise Aziz Yıldırım olduğu iddia edildi.

Yıldırım’ın Lens görüşmelerinin devam ettiği süreçte Vos’a, “Lens’i boşver sen Oğuzhan’ı bize getir. Yılda 5 milyon Euro veririm” dediği iddiaları ise kulaktan kulağa dolanıyor. Vos’un da 20 milyon Euro’yu bulan bu operasyondan 3.5-4 milyon Euro civarında bir menajerlik ücreti alacağı için genç futbolcunun kafasını karıştırmaya çalıştığı ise sık sık gündeme geliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: oğuzhan özyakup, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor