22 Mayıs 2018, Salı


> Galatasaray > Dursun Özbek'in camiayı şok edecek seçim kararı!

Dursun Özbek'in camiayı şok edecek seçim kararı!

Galatasaray başkanı Dursun Özbek'in Salı günü yapılacak toplantıda seçim kararı alabileceği konuşulmaya başlandı.


10 Mayıs 2016 07:39

 Dursun Özbek'in camiayı şok edecek seçim kararı!

Galatasaray'ın Salı günü yapılacak olan toplantısında sürpriz bir kararın çıkması bekleniyor. Camianın ağır abilerinin her fırsatta, "seçime git. Yönetim kurulunu değiştir" baskılarına göğüs geren Dursun Özbek'in Beşiktaş derbisinde gelen mağlubiyet sonrasında direncinin kırıldığı iddia edildi.

Salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında bazı yöneticilerin istifa tehditi ile Özbek'i seçime zorlayacakları belirtildi. Özbek'in ise böyle bir zorlama olması durumunda "baskın" seçim kararı alarak, Haziran'ın ilk haftasında genel kurulun önüne sandık koymayı düşündüğü bildirildi.

Özbek'in bir aydan kısa bir zaman içinde kulübü seçime götürmek istemesinin nedeninin ise muhalefetin ve aday olacak isimlerin hazırlanmak için gerekli zaman bulamaması olarak gösterildi.

Sadece 3 kişinin kombinesi vardı!

Galatasaray'da camianın ağır topları sürekli olarak Başkan Dursun Özbek'i yönetim kurulunu değiştirmesi konusunda zorlarken, basına da malzeme vermeye devam ediyorlar... Özbek'i seçime zorlamak isteyen muhalefetin son bombası ise Başkan'ın yönetim kurulu listesinde yer alan isimlerle ilgili oldu. Özbek'in yönetiminde yer alan 16 isimden sadece 3 tanesinin yönetime girmeden önce kombineleri olduğu diğer 13'ünün ise maçlara bile gitmediği bilgisi paylaşıldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor