21 Nisan 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Dursun Özbek geri adım atmıyor!

Dursun Özbek geri adım atmıyor!

Galatasaray başkanı Dursun Özbek, oyunculara verilen cezalar konusunda hem Levent Nazifoğlu'ndan gelen tavsiye, hem de Riekerink'in raporuna rağmen geri adım atmıyor.


22 Temmuz 2016 09:58

 Dursun Özbek geri adım atmıyor!

Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in hazırladığı raporu Başkan Dursun Özbek'e ileten Levent Nazifoğlu, sürpriz bir istekte bulundu... Galatasaray'da futbolun yeni patronu Hollandalı teknik adamın ilk sıraya yazdığı, ''cezalar gözden geçirilsin'' maddesi için başkana fikirlerini iletti. Cezaların çok yüksek olduğunu ve indirim yapılmasını istedi.

Riekerink oyuncuların ceza sözlerini aktardı

Perşembe günü ise Riekerink, Başkan Özbek'le bir araya geldi. Nazifoğlu ile verdiği raporunda yer alan 8 madde üzerinden isteklerini tekrarladı. Cezaların olduğu gibi kalması durumunda takım içindeki dengeyi kurmakta zorlanacağını anlattı. Riekerink ayrıca Özbek'e yaptığı, ''sarı kart yüzünden para cezası alan bazı oyuncular bana, 'herhalde bundan sonra bizden kart görebileceğimiz şekilde oynamamızı istemezsiniz' diyerek bana imalı çıkışlar yaptılar'' diyerek yaşananları anlattı. Başkan'ın ise ''ceza, cezadır. Kim neden ceza aldığını biliyor'' sözleriye yaptığı çıkış ise ortamda soğuk rüzgarlar estirdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Riekerink, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor