20 Mayıs 2018, Pazar


> > Büyülü stat Vodafone Arena!

Büyülü stat Vodafone Arena!

Hazırlık maçları da dahil henüz hiçbir maç Vodafone Arena’da kaybedilmedi. Beraberlik dahi alınmadı...


Hazırlık maçları da dahil henüz hiçbir maç Vodafone Arena’da kaybedilmedi. Beraberlik dahi alınmadı. Ve bütün maçlarda rakip baskı altına alındı. En yeteneksiz oyuncuyu bile oynatacak bir ambians söz konusu, elbetteki Şampiyonlar ligi ve derbilerden sonra esas olay ortaya çıkacak fakat Karabükspor maçıyla ortaya çıktı k, bu sistem ve bu oyun yapısı ile Şenol Hoca’nın Beşiktaşı yine açık ara şampiyonluğun favorisi durumunda,

Bu maç gözler kimseyi aramadı. Gerek gidenlerden, Gomez, Sosa, Töre üçlüsü gerekse takımdaki yıldızlardan Atiba, Quaresma kimse yahu şunlar olacaktı ki demedi. Esas Güneşli günler daha başlamadı. Yakında herşey daha iyi olacak.

Gökhan- Tolgay uyumlu oynadı

Atiba’nın 3 kulvarlı uzun maratonda dinlendirilebilmesi ihtimali çok işe yarayacak. Çünkü Gökhan’ın takımda oluşu olası Atiba sakatlanması ihtimalini düşürüyor. Gökhan ve Tolgay ikiside oyunun iki yönünü oynayan, oyun zekaları ve teknikleri yükske oyuncular. Bu ikili uzun vadede çok yararlı olacak. Tolgay’ın çıkışlarında Gökhanın açığını hemen kapatması, Tolgayın geriye geldiğinde Gökhanı rahatlatması yeni bir trendin Beşkitaş’ta başlayacak olması ihtimalini güçlendirdi.

Fabri iyi ama mükemmel değil

Fabricio’nun oyunu topa sokuşu ve kaleden uzaklaşırken güven vermesi artılarındandı. Yediği golde de yapacağı bir şey yoktu. Fakat sırf Tolga’ya nispet yapmak için Fabri’yi övmek yada alkışlamak akıl karı değildi. İyi bbir kaleci fakat üst düzey bir kaleci olmadığı aşikar.

Bekler 2 yıl yeterli

Canerin ofansa olan katkısı ve Gökhan Gönülün yerinde hamleleri ve tecrübesi, sakatlık vs. olmaması durumunda Beşiktaşı iki yıllık bir sorundan kurtaracak gibi, Yine Caner alışkanlığını devam ettirdi kartını görüp Adriano gibi bir oyunucunun kadroda olması kesinlikle gereklidir mesajını vermeyi ihmal etmedi.

Stoper en büyük gedik

Tosic iyi niyetli bir profesyonel fakat yeterli değil aşikar, eski Rhodolfo’nun dönmesi gerek, Lig bir şekilde götürülür. Ancak Beşiktaş’ın şampiyonlar ligi kaderini stoperleri belirleyecek. Olur da gruptan çıkılırsa kesinlikle A kalite bir stoper şart.

Talisca pasif kaldı

Yetenekleri, kalitesi herşeyi ortada, bu maç için konuşacak olursak topsuz oyunda pasif kaldı. Uzun maratonda faydası çok olur. Oğuzhan’ın girişi, takımın dinlenmesi adına çok rahatlattı. İkinci yarının başlamasıyla sıkışan pas trafiğini açtı. Yakında Oğuzhan-Talisca birlikte oynamalı mı geyikleri başlar. Talisca'nın bu maç için verdiği izlenim, takımı biraz daha tanımam lazım dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor