17 Şubat 2019, Pazar


> Trabzonspor > Burak Yılmaz'da kritik gün!

Burak Yılmaz'da kritik gün!

Trabzonspor'da Burak Yılmaz konusunda kritik gün bugün. Trabzonspor'un Burak Yılmaz'ın alacaklarının tamamını ödemesi gerekiyor.


18 Haziran 2018 09:48

 Burak Yılmaz'da kritik gün!

Trabzonspor’da Cumartesi günü yapılan bayramlaşma töreni daha çok su kaldıracak gibi… 5 günlük torununu bırakamadığı için Başkan Ahmet Ağaoğlu törene katılmadı. Yönetimin Trabzon kanadından Faruk Kanca’nın yanı sıra başkan yardımcıları Mehmet Yiğit Alp ile Önder Bülbüloğlu’nun da törende olmaması dikkat çekti. “Herhalde yönetim Aralık ayında yeniden seçime girmeyecek” iddiaları gündeme geldi. Ayrıca daha önceli dönemde Nuri Albayrak’ın da bayramlaşmaya katılmadığı hatırlatıldı.

BURAK YILMAZ’DA KRİTİK GÜN! UÇK’YA BAŞVURABİLİR

Burak Yılmaz konusunda bugün çok kritik… yıllık 3 milyon 550 bin Euro’ya imza atan golcü oyuncuya şimdi kadar 2 milyon Euro’ya yakın bir ödeme yapıldı. Ahmet Ağaoğlu yönetimi daha önce Nisan ve Mayıs aylarında iki kez söz vermesine rağmen ödeme yapamadı. Hali hazırda 1.5 milyon Euro’dan fazla alacağı bulunan Burak’ın tüm hesabı bugün kapatılacak. En azından yönetimin verdiği söz bu yönde. Aksi taktirde daha önce kulübe ihtarname çeken Burak’ın çektiği resti yerine getirip getirmeyeceği netleşecek.

Özkan Sümer’le sıkıntı yaşayan Burak, Ahmet Ağaoğlu’na da maç başı ve puan primlerinde vazgeçme sözünü ancak tüm ödemelerinin tamamlanmasından sonra hayata geçireceği sözünü vermişti. Aynı zamanda, bugün de ödemesini alamazsa UÇK’ya giderek serbest kalmak için işlem başlatacağı restini de çekmişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: burak yılmaz, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın