21 Haziran 2018, Perşembe


> Galatasaray > Beyazıt'ın önerisine Özbek neden olumsuz cevap verdi?

Beyazıt'ın önerisine Özbek neden olumsuz cevap verdi?

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, efsane başkanlardan Selahattin Beyazıt'ın önerisine olumsuz cevap verdi.


08 Ağustos 2016 07:52

 Beyazıt'ın önerisine Özbek neden olumsuz cevap verdi?

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, efsane başkanlardan Selahattin Beyazıt ile bir araya geldi. Efsane Başkan Beyazıt, Özbek'in önüne ''acı bir reçete'' koydu. Kulüp hesaplarını bir süredir incelettiğini ve acilen sıcak para bulmaları için ilginç bir öneri getirdi.

Beyazıt'ın Özbek'e sunduğu projede; ''Dünyada futbola yatırım yapan fonlardan birisi ile anlaşmalıyız. Milan'a, Manchester United'a talip bulan aracılar, uzmanlar var. Kulübün mali yapısını incelerler. Sıcak para ihtiyacını belirlerler. Geri ödeme planını hazırlarlar. Bu aracıları istersen ben bulurum. İstersen sen bulursun'' ifadeleri yer alıyordu.

Özbek önüne getirilen bu projeyi uzmanların önüne sundu. Aldığı cevap çok netti:

Bunlar Jorge Mendes gibi Mino Raiola gibi menajerlere yakın olan FON şirketleri. Bunlara yakanı kaptırırsan istedikleri teknik adamı da getirirler, istedikleri oyuncuyu da oynatırlar. Galatasaray daha önce QVT ile de farklı şartlarda benzeri bir anlaşma yaptı. Ünal Aysal'ın başkan olmasına kadar varan bir süreçti. Aynı şeyleri bir daha yaşarsak Galatasaray bundan sonra dönülmez bir yola girer.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor