20 Haziran 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın golünde Rivaldo'nun büyük payı

Beşiktaş'ın golünde Rivaldo'nun büyük payı

Beşiktaş'a Benfica deplasmanında 1 puanı getiren golü atan Talisca'nın sırrı Rivaldo.


15 Eylül 2016 09:23

 Beşiktaş'ın golünde Rivaldo'nun büyük payı

Benfica deplasmanında Talisca'nın ayağından bulduğu frikik golü ile 1 puanı kapan Beşiktaş'ta herkesin Brezilyalı oyuncuyunun raket gibi sol ayağını konuşuyor. Talisca'nın sırrı ise Rivaldo'da da gizli. Oyun stilini Brezilyanın efsane oyuncusuna benzeten ve onun gibi büyük başarılar yakalamak isteyen Talisca, daha önce verdiği bir röportajda, ''onun attığı frikik gollerinin videolarını izliyorum. Ayağımı onun gibi kullanmak için çok çalışıyorum. Belki bir gün başarırım'' demişti.

''6 günlük çocuğum varken paramı vermediler''

Attığı mükemmel frikik golüyle Beşiktaş'a Benfica deplasmanından 1 puanı getiren Talisca, Portekiz'de de gecenin en fazla konuşulan oyuncusu oldu. Benfica kulüp başkanı tarafından "paragöz" olmakla suçlanan ve Beşiktaş'a para için geldiği iddia edile Talisca maç sonunda Sport TV mikrofonlarına konuştu.

Attığı golle intikam mı aldığı sorulan Talisca, ''intikam değildi ama gurur duygusu doluydu. Birkaç kişi bana para için Beşiktaş'a gittiğimi söyleyip eleştirmek istedi. Ben gerçekten bilmek istiyorum, takımdan neden gönderildiğimi. Ben Benfica Başkanı ve Asbaşkanına bir mesaj vermek istiyorum. Benim kızım doğalı sadece doğalı 6 gün olmuştu. Takımda herkesin parası ödenirken benim maaşım verilmedi" diye sordu.

Talisca ayrıca, "Zor ve önemli bir maçtı. Benfica'nın büyük bir takım olduğunu ve potansiyelli, hırslı bir ekip olduğunu biliyorduk. Biz grubun zorluklarını biliyoruz, Şampiyonlar Ligi'nde ne yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: talisca, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor