22 Ocak 2019, Salı


> Beşiktaş > Beşiktaş'a Şenol Güneş'in istemediği Balotelli gelecek!

Beşiktaş'a Şenol Güneş'in istemediği Balotelli gelecek!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, ortaya çıkan şartlar sonrasında daha önce sıcak bakmadığı Balotelli transferine olumlu yaklaşma başladı.


18 Ocak 2018 09:13

 Beşiktaş'a Şenol Güneş'in istemediği Balotelli gelecek!

Şenol Güneş bir taraftan Cenk Tosun’dan gelen parayı transfere harcamaya sıcak bakmadığını açıklıyor... diğer taraftan Mario Balotelli’yi egosu yüzüden istemediğini itiraf ediyor.

Şenol Güneş bunun yanında ise Negredo ile ikinci yarıyı bitiremeyeceğini yönetime iletti. Başkan Fikret Orman ise ''bir kararından vazgeç'' resti çekti. Öncelikle elindeki oyuncuların maaşlarının ödenmesini isteyen Güneş ise istemeye istemeye olsa da Balotelli’ye sıcak bakmaya başladı.

Cyle Larin işi iyice karıştı

Beşiktaş’ta yöneticiler Cyle Larin için ''bizim oyuncumuz'' diyor... Orlando cephesi ise, Kanadalı oyuncunun siyah-beyazlı formayı giymesi için gereken belgeleri göndermeyi reddediyor. Güneş ise sözleşmesi resmileşmediği için Larin’i henüz kendi oyuncusu olarak görmüyor. İdmanlara almıyor. Larin ise ABD’den kendi antrenörünü getirdi.

Sakho'nun ayrılmasını düşük maaşı engelliyor

Öte yandan Beşiktaş için Sakho yazılıyor... çünkü Chicharito ve Carrol’u elinde bulunduran West Ham mutlaka bir forvet alacak. Senegalli de 4’üncü forvet olacağı için yolu iyice açılacak. İngilizler ise farklı görüşte Londra ekibi yeni bir forvet alması durumunda FFP kurallarını göz önüne alacak haftada 30 bin sterlin kazanan Sakho’yu tutacak. Ya 80 bin Sterlin kazanan Carroll’u ya da 110 bin Sterlin kazanan Chicharito’yu gönderecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: balotelli, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın