19 Ekim 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman: İlk yarıyı lider bitirebiliriz

Aykut Kocaman: İlk yarıyı lider bitirebiliriz

Üst üste alınan 4 galibiyetten sonra Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'dan büyük bir iddia geldi.


13 Aralık 2017 09:02

 Aykut Kocaman: İlk yarıyı lider bitirebiliriz

Üst üste alınan 4 galibiyet Aykut Kocaman’ı “gaza getirdi.” Süper Lig'de yakaladığı galibiyet serisi ile şampiyonluk yarışına dönen takımına, yeni hedef olarak “ilk yarıyı zirvede bitirmeyi” koydu. Kocaman, oyuncularına kalan iki maçı kazanmaları halinde devre arasına lider olarak girebileceklerini söyledi.

Rakiplerinin dalgalı bir grafik izlediği görüşünde olan Kocaman, G.Saray’ın, Malatya’ya gidip son hafta Göztepe’yi ağırlayacağını, Başakşehir’in ise Antalya’yı ağırlayıp, Kasımpaşa ile oynayacağına dikkat çekti. İki rakiplerininde bu maçlarda en az 1 puan bırakacağı varsayımında bulundu.

Kendilerinin son iki maçta 6 puan almaları halinde devre arasına zirvede girecekleri kehanetinde bulundu.

Kocaman, camianın üzerindeki ölü toprağı attı

Yakalanılan 4 maçlık galibiyet serisininin üzerine koyarak gitmeleri gerektiğini ifade eden Aykut Kocaman, üst üste gelen galibiyetlerin camiayı da bütünleştirdiğini oyuncularına anlattı. Herkesin üzerindeki ölü toprağının kalktığını ve şampiyonluk havasının solunmaya başladığını ifade etti.

Kocaman oyuncularına taraftarın desteğini arkalarına aldıkları zaman önlerinde hiçbir engelin kolay kolay duramayacağını söyledi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor