17 Ocak 2019, Perşembe


> Spor Magazin > Adriana Lima'nın 'artık soyunmam' demesinin nedeni Metin Hara mı?

Adriana Lima'nın 'artık soyunmam' demesinin nedeni Metin Hara mı?

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Artık soyunmayacağım" diyen Adriana Lima'nın bu kararı almasında sevgilisi Metin Hara'nın kitapları ve öğretileri etkili olmuş.


19 Aralık 2017 19:13

 Adriana Lima'nın 'artık soyunmam' demesinin nedeni Metin Hara mı?

Türk yazar Metin Hara'yla ilişkileri dolu dizgin devam eden dünyaca ünlü top model Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla herkesi şaşırtmıştı.

Victoria's Secret'in deneyimli meleklerinden Adriana Lima, geçen ay düzenlenen yılbaşı gecesi özel defilesinde podyumda son kez yürüdükten sonra emekliye ayrıldığını açıklamıştı.

"BOŞ YERE SOYUNMAYACAĞIM"

Sosyal medya, toplum ve moda dünyasında kadın bedeni üzerine yapılan baskılara dikkat çeken 36 yaşındaki manken şunları yazmıştı: "Kadınlara belirli bir vücut ölçüsünün dikte edilmesi hiç adil değil. Bu ne fiziksel olarak ne de aklen sağlıklı. Ben bu algıyı değiştirmeye karar verdim. Bundan sonra vücudumu boş sebeplerle göstermeyeceğim, boş yere soyunmayacağım."

SEBEBİ METİN HARA MI?

Paylaşımının ardından destek mesajları yağan Lima, mesajını "Hadi gelin dünyayı değiştirelim" sözleriyle tamamlamıştı. Adriana Lima'nın emekliye ayrıldıktan sonra soyunmama kararını bugünkü köşesine taşıyan Sabah gazetesinden Bülent Cankurt şu ifadeleri kullandı; "Geçen hafta Instagram sayfasında 'Artık yok yere soyunmayacağım' diyen Adriana Lima'nın bir 'aydınlanma' yaşadığı için böyle bir karar aldığını öğrendim. Lima'nın aydınlanma yolunda en büyük ışık kaynağının da sevgilisi Metin Hara olduğu kulağıma geldi. Dünyaca ünlü model, yazdan beri flört ettiği sevgilisi Metin Hara'nın çekim alanına iyice girmiş! Kitaplarında ve öğretilerinde aydınlanma ve farkındalığa vurgu yapan Metin Hara, sevgilisi Adriana Lima'nın da 'aydınlanma'sına katkı sağlamış!"

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiket: adriana limaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın